Gedz, Proceente, Filipek, Hase, White 2115 || #Hot16Challenge2

Gedz, Proceente, Filipek, Hase, White 2115 || #Hot16Challenge2

Ledwo zdążyłem napisać o poprzednich wersach, poprzednich uczestników, a tu już kolejni nominowani wrzucają do sieci swoje szesnastki. Tym razem do sieci swoje zwrotki wrzucili Gedz, Proceente, Filipek, Hase i White 2115. #Hot16Challenge2 mocno się rozkręciło!


Gedz wrzucił do sieci swoją szesnastkę i nominował do udziału w wyzwaniu: Tom Schklaneck, Lil Portek, XXXPlaystation, Bonson, Sarius.


Kolejną szesnastką dzisiejszego wieczora jest zwrotka od Proceente, który został nominowany przez Spinache’a. Szef Aloha Entertainment nominował do dalszej zabawy Łysonżi, Green, Ryfa Ri, Johnny Slim oraz Młody Roli.


Na kanał QueQuality (ten prawdziwy) wleciała szesnastka od Filipka. Do dalszej rundy Filipek nominował Bobera, Kartkiego, Kubańczyka, Sariusa i Kubana.


Nominowany przez Kękę – Hase, nie dał na siebie długo czekać i wrzucił do sieci swoją zwrotkę! Przy okazji nominował Oxona, Jeden, Krys(TR3S LOBOS) i Antykonfidenta.


Ostatnia na dziś szesnastka wleciała do sieci od jednego z reprezentantów 2115, którego nominował Bedoes, czyli od White’a! Do dalszej zabawy nominowani zostali: Chivas, Pat Kustoms, Athletico 2115 i Michał Karmowski.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.