niumicpl@gmail.com

Gucci Mane i A$AP FERG w lipcu wystąpią w Warszawie!

Gucci Mane i A$AP FERG w lipcu wystąpią w Warszawie!

I to wcale nie jest żart. W lipcu, a konkretnie między 15, a 17 lipca w warszawskiej Hucie Stali odbędzie się Clout Festival, czyli trapowy festiwal z krwi i kości. Pierwszym ogłoszonym headlinerem jest samozwańczy król trapu – Gucci Mane, drugim A$AP FERG, a kolejnymi ogłoszonymi artystami są Lil Keed i Sheck Wes.

Jak możemy przeczytać na stronie festiwalu:

CLOUT FESTIVAL, nie bez powodu opisywany jako The hottest show on earth! Impreza odbędzie się w jednym z najgorętszych miejsc w Polsce, w którym temperatury sięgające 1700°C, to codzienność!

Miejsce, do którego na co dzień wstęp jest surowo wzbroniony, w terminie 15 – 16 lipca 2020 roku, otworzy swoje bramy dla fanów TRAPU i KULTURY URBAN. Koncerty na żywo najlepszych amerykańskich artystów, targi mody HYPEMARKET i wiele innych, a to wszystko w niezwykłej industrialnej scenerii Huty Stali!

Do tej pory ogłoszony line-up prezentuje się tak:

GUCCI MANE

Ojciec chrzestny i samozwańczy król TRAPU. Nie ma chyba osoby, która wątpiłaby we wpływ Gucciego na współczesną muzykę. Guwop z całą pewnością sprawił, że rap przestał być wyłącznie środkiem przekazu, ale zaczął także bawić. Tak ikonicznej postaci nie mogło zabraknąć na Cloucie. Trudno w to uwierzyć, ale zagra w Polsce po raz pierwszy!

A$AP FERG

Trap Lord! Laureat nagrody BET Hip Hop Awards, autor takich hitów jak “Plain Jane” czy “Work”. Obok Rocky’ego jeden z filarów A$AP Mobu. Dorastał w nowojorskiej dzielnicy Harlem, gdzie od dziecka miał kontakt ze światem hip-hopu i mody ulicznej. Wulkan energii na scenie, którego koncerty krążą viralami po internecie. Ilość hitów, które latami trzęsą klubami i warm-upami w Polsce, sprawiły że musiał zostać headlinerem CLOUT Festival.

LIL KEED

Zaczął od nagrywek z bratem, Lil Gotitem. Szybko zyskał respekt nie tylko w Atlancie, ale i wśród topowych raperów ze Stanów. Jego talent docenił sam Young Thug czy Lil Uzi Vert, z którym nagrał kawałek Pull Up. Lil Keed jest zawodnikiem YSL Records oraz 300 Entertainment i to aktualnie jedna z najważniejszych ksywek w rapgrze!

SHECK WES

Człowiek Kanye Westa (G.O.O.D Music) i Travisa Scotta (Cactus Jack Records), którego singiel Mo Bamba zna chyba każdy fan trapu! Kawałek zajął 10 miejsce na liście Billboard Hot 100 i podbił listy przebojów na całym świecie. Tym razem zatrzęsie Hutą Warszawa!


BILETY I WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT FESTIWALU ZNAJDZIECIE NA
https://www.clout.pl

Wydarzenie na Facebook’u pod tym linkiem:
https://www.facebook.com/events/129671801817306/