Film o Moleście, nowy Pro8l3m i nowy ATZ || #DziejeSie

Film o Moleście, nowy Pro8l3m i nowy ATZ || #DziejeSie

Film o Moleście staje się faktem, a skąd to wiem? Bo do sieci trafił zwiastun. Do tego Pro8l3m udostępnił w sieci nowy singiel, a Miły ATZ zapowiada krążek. #DziejeSie i to bardzo!

Zapowiadany od jakiegoś czasu film o Moleście staje się faktem. W filmie zobaczymy historię zespołu, a także wspomnienia członków Molesty oraz innych legend warszawskiej sceny. Dokładna data premiery jeszcze nie jest znana, a na końcu zwiastuna dowiadujemy się że film ukaże się wkrótce w kinach.

Czekam mocno na ten film i na bank wybiorę się do kina, bo zapowiada się naprawdę dobry dokument. A Wy czekacie na premierę?

Podobno przed premierą „Art Brut 2”, po za numerem „Skrable” miało nie być już więcej zapowiedzi. A jednak, w sieci ukazał się numer który jest intrem do nowego albumu duetu. Po przesłuchaniu mogę śmiało powiedzieć że nie żałuję że zamówiłem preorder, ponieważ każdy nowy singiel pokazuje nam że nowy „Art Brut” zapowiada się naprawdę mocno!

Preorder możecie chyba jeszcze zamówić na pro8l3m.pl, chyba że się już wyprzedał, choć podobno wróciło kilka nieopłaconych zamówień.

Miły ATZ to raper który odnajdzie się chyba w każdej stylówce, co pokazuje pierwszy singiel który wleciał dziś do sieci. „Copypaste” to bardzo dobry numer, który zapowiada debiut Miłego. Album ukaże się nakładem Def Jam Recordings Poland. Tutaj macie link do odsłuchu w serwisach streamingowych. Zostało nam czekać na album bo zapowiada się bardzo ciekawie.