#DziejeSie ostatnio na polskiej scenie, więc pora to podsumować. Pierwszym punktem jest Proceente z Dziennikami, w których opisuje czym inspirował się tworząc nowy krążek, jest Szpaku który nagrał z Tymkiem i znów jest Quebonafide, który tym razem ogłosił miejsca i daty trasy koncertowej. I jeszcze kilka innych rzeczy 😉

Proceente ruszył z cyklem w którym opisuje kulisy powstawania nowego krążka „Dziennik 2020”. Z materiału możemy się dowiedzieć kto pojawi się na płycie, co inspirowało Proceente do nagrania krążka, a także kto odpowiada za różne elementy nadchodzącego krążka. Sam album zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno koniecznie musicie go sprawdzić. „Dziennik 2020” zamówicie w sklepie Alohy, a pierwszy singiel znajdziecie TUTAJ.

Quebonafide ogłosił wszystkie miasta na trasie „Romantic Psycho Experience”
Przedsprzedaż Empik Premium startuje 27 lutego 2020 o godzinie 12:00. Regularna sprzedaż biletów startuje 28 lutego 2020 o godzinie 12:00.

Bilety na wydarzenie kupicie na utrzymanej w stylu Windowsa 95 stronie –
https://goingapp.pl/romanticpsychoexperience

Lista miast wygląda tak:

01.04.2020 – Łódź
08.04.2020 – Kraków
16.04.2020 – Poznań
17.04.2020 – Warszawa
18.04.2020 – Wrocław
25.04.2020 – Katowice
26.04.2020 – Gdańsk

Album „Romantic Psycho” znajdziecie na QueShop.pl

Podobno nigdy już nie będzie jak kiedyś, a jednak nowy singiel Otsochodzi mówi trochę co innego, czyżby wracał stary Młody Jan?

Poprzednie albumy warszawiaka utrzymane były w całkiem nowoczesnej stylistyce, i były naprawdę bardzo dobre, ale „Pada” które zapowiada album „2011” zapowiada, że czeka nas naprawdę ciekawy album. Czekanko mocno! Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Szpaku nowym singlem zapowiada „Dzieci Duchy” i razem z Tymkiem rozliczają zarzuty o przehype’owanie, oraz o kulisach tego jak doszli do miejsca w którym są teraz.

Z jednej strony mamy całkiem bujający numer, ale z drugiej strony, dziś każdy licytuje się o to kto ma więcej, i w jakim czasie do tego doszedł.

W każdym razie, „Dzieci Duchy” zamówicie na BorShop.pl

Tymek odskoczył trochę od promocji albumu „FIT” i odkrył swoje alter ego o ksywie Katy M. Numer ukazał się na nowo założonym kanale „NIEPOKÓJ NOCNY”. Za bit odpowiada Tom Brider, a teledysk Horem.

Jak wam siedzi podziemna wersja Tymka?

W sieci ukazała się kolejna zapowiedź nowego projektu Tego Typa Mesa – „Biały Tunel”. W numerze udzielili się Pezet, który jest chyba stworzony do takich bitów, bo wjechał na grubo, i Frosti Rege który tez całkiem ładnie poleciał.

A jeśli już mówimy o Frostim, to jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to sprawdźcie jak wyglądała Jego walka z Oxonem podczas RapNokaut 3. Video trafiło ostatnio do sieci.

Bankowo będzie wam trochę szkoda Frostiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Close
Wednesday, Apr 8, 2020
Social profiles