Proceente z Dziennikami, Szpaku z nowym numerem || #DziejeSie

Proceente z Dziennikami, Szpaku z nowym numerem  || #DziejeSie

#DziejeSie ostatnio na polskiej scenie, więc pora to podsumować. Pierwszym punktem jest Proceente z Dziennikami, w których opisuje czym inspirował się tworząc nowy krążek, jest Szpaku który nagrał z Tymkiem i znów jest Quebonafide, który tym razem ogłosił miejsca i daty trasy koncertowej. I jeszcze kilka innych rzeczy 😉

Proceente ruszył z cyklem w którym opisuje kulisy powstawania nowego krążka „Dziennik 2020”. Z materiału możemy się dowiedzieć kto pojawi się na płycie, co inspirowało Proceente do nagrania krążka, a także kto odpowiada za różne elementy nadchodzącego krążka. Sam album zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno koniecznie musicie go sprawdzić. „Dziennik 2020” zamówicie w sklepie Alohy, a pierwszy singiel znajdziecie TUTAJ.

Quebonafide ogłosił wszystkie miasta na trasie „Romantic Psycho Experience”
Przedsprzedaż Empik Premium startuje 27 lutego 2020 o godzinie 12:00. Regularna sprzedaż biletów startuje 28 lutego 2020 o godzinie 12:00.

Bilety na wydarzenie kupicie na utrzymanej w stylu Windowsa 95 stronie –
https://goingapp.pl/romanticpsychoexperience

Lista miast wygląda tak:

01.04.2020 – Łódź
08.04.2020 – Kraków
16.04.2020 – Poznań
17.04.2020 – Warszawa
18.04.2020 – Wrocław
25.04.2020 – Katowice
26.04.2020 – Gdańsk

Album „Romantic Psycho” znajdziecie na QueShop.pl

Podobno nigdy już nie będzie jak kiedyś, a jednak nowy singiel Otsochodzi mówi trochę co innego, czyżby wracał stary Młody Jan?

Poprzednie albumy warszawiaka utrzymane były w całkiem nowoczesnej stylistyce, i były naprawdę bardzo dobre, ale „Pada” które zapowiada album „2011” zapowiada, że czeka nas naprawdę ciekawy album. Czekanko mocno! Album zamówicie na AsfaltShop.pl

Szpaku nowym singlem zapowiada „Dzieci Duchy” i razem z Tymkiem rozliczają zarzuty o przehype’owanie, oraz o kulisach tego jak doszli do miejsca w którym są teraz.

Z jednej strony mamy całkiem bujający numer, ale z drugiej strony, dziś każdy licytuje się o to kto ma więcej, i w jakim czasie do tego doszedł.

W każdym razie, „Dzieci Duchy” zamówicie na BorShop.pl

Tymek odskoczył trochę od promocji albumu „FIT” i odkrył swoje alter ego o ksywie Katy M. Numer ukazał się na nowo założonym kanale „NIEPOKÓJ NOCNY”. Za bit odpowiada Tom Brider, a teledysk Horem.

Jak wam siedzi podziemna wersja Tymka?

W sieci ukazała się kolejna zapowiedź nowego projektu Tego Typa Mesa – „Biały Tunel”. W numerze udzielili się Pezet, który jest chyba stworzony do takich bitów, bo wjechał na grubo, i Frosti Rege który tez całkiem ładnie poleciał.

A jeśli już mówimy o Frostim, to jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to sprawdźcie jak wyglądała Jego walka z Oxonem podczas RapNokaut 3. Video trafiło ostatnio do sieci.

Bankowo będzie wam trochę szkoda Frostiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.