Deemz zapowiada producencki album | Nizioł z klipem || #RapDaily

Deemz zapowiada producencki album | Nizioł z klipem || #RapDaily

Mamy trzy nowości w nowym #RapDaily. Pierwszą z nich jest Deemz który zapowiada producencki album, drugą nowością jest nowy klip od Nizioła, a trzecią premierą jest ostatni klip od Fu promujący „Personality”.

********************

Deemz – Ptak ft. Young Igi, Qry

„Ptak” to pierwszy singiel zapowiadający producencką płytę Deemza w Def Jam Recordings Poland. Gościnnie na utworze udzielił się Young Igi oraz Qry, dwaj reprezentanci młodego pokolenia, którzy mają za sobą już wielomilionowe wyświetlenia. Klip został zrealizowany na Islandii.

*******************

Nizioł ft. Kaczy Proceder, Murzyn ZdR/Syndykat – To w moim interesie

Przeszło 2 tygodnie po sklepowej premierze płyty „Owoc Żywota”, Nizioł prezentuje kolejny klip promujący swój czwarty solowy album. Tym razem możecie zobaczyć teledysk do utworu „To w moim interesie”, w którym gościnnie udzielili się: legenda ulicznego rapu – Kaczy Proceder oraz Murzyn ZDR. Za produkcję utworu odpowiada Szwed SWD. Scratche: DJ Gondek.

Album zamówicie tutaj: https://preorder.pl/niziol

***********************

Fu – Ostatni list (prod. SirMich)

Video singiel „Ostatni list” kończy promocję ósmego solowego albumu Fu – „Personality”.
Kawałek na klasycznym bicie SirMicha dedykuję moim kolegom, z którymi nie mam od dłuższego czasu kontaktu i chciałbym przekazać im parę słów od siebie… Mam nadzieję, że wiedzie Wam się dobrze…

Utwór wyprodukował SirMichu, który odpowiedzialny jest również za końcową, stylową trąbkę. Za mocną gitarową solówkę odpowiada Łukasz Pękacki.