BORCREW | Kali | Spinache | PlanBe || #RapDaily

BORCREW | Kali | Spinache | PlanBe || #RapDaily

Dziś mamy kilka premier, a zaczniemy od… premiery albumu BORCREW, później nowy singiel od Kaliego, nowy Spinache, nowy PlanBe i na koniec KaeN i goście w nowym numerze! Tak wygląda nowe #RapDaily.

________________________

BORCREW ALBUM || PREMIERA KRĄŻKA

BORCREW ALBUM to materiał z udziałem artystów związanych z BORCREW oraz BOR Records. Jedyni goście na albumie to producenci, którzy nie są w ścisłym gronie ekipy ale ich produkcje mogliśmy usłyszeć na wsześniejszych krążkach raperów z Biura Ochrony Rapu.

To czego możecie spodziewać się po tym materiale, to bezkompromisowa treść z dużą ilością bengerów podanych w najlepszej formie. Najwyższej jakości rap, skrecz i bit w jednym miejscu z certyfikatem jakości BOR!

Na kanale wytwórni ukazał się prawie cały odsłuch albumu, a sam album w wydaniu fizycznym zamówicie tutaj: https://www.borshop.pl

**************************

Kali – CHINATOWN feat Paluch/Żabson

Ganja Mafia Label prezentuje trzeci teledysk, zrealizowany do utworu „CHINATOWN” z gościnnym udziałem Palucha i Żabsona, promujący nadchodzące wydawnictwo Kali x Flvwlxss pt: „Droga Koguta”, który ukaże się w całej Polsce 20 grudnia 2019.

„Droga koguta” to jedenaście premierowych utworów, w których po raz kolejny mieszają się doświadczenie i uliczny sznyt Kaliego ze „świeżym uchem” Flvwlxssa.

Ta pieczołowicie wyprodukowana kompozycja, inspirowana kulturą wschodu i dźwiękami orientu, łączy w naturalny sposób sample rodem z chińskich filmów z nowoczesnymi podziałami perkusyjnymi i mocą 808. Teksty Kaliego, jak tytułowy kogut, mają ostry pazur a sam autor wypowiada się bezpretensjonalnie, rozliczając resztki niedopowiedzianych spraw, czyniąc „Drogę Koguta” agresywnym uzupełnieniem wydanego wiosną Chudego Chłopaka. Droga Koguta to również kooperację z gośćmi takimi jak Pezet, Sokół, Paluch, Sarius, Żabson, Gedz, Major czy Lipa BOR.

Jeśli zamówisz album „DROGA KOGUTA” w pre-orderze do 17.12 otrzymasz wlepki oraz ekskluzywny dostęp do trzeciego solowego albumu Kaliego „INFINITY81” i możliwość jego zakupu.

Album i informacje na temat trzeciego krążka, znajdziecie tutaj:
https://www.ganjamafiashop.com/kali/preorder

********************

Spinache – FIN feat. Cezet, Dj Flip

Album “799919” to hołd dla złotej ery hip-hopu, nawiązanie do estetyki lat 90tych, dosłownie. Spinache sięgnął do archiwum swoich niepublikowanych instrumentali z 1999 roku i wybrał z nich dziesięć kompozycji, które tworzą muzyczny fundament nadchodzącej płyty.

Album zamówicie tutaj:
https://spinache.pl/sklep/

Urodziłem się w 1979 roku, w 1999, tuż po premierze pierwszego LP Thinkadelic, pracowałem nad muzyką, która pojawiła się na płycie Obóz TA oraz na towarzyszących projektach m.in. na debiutanckim albumie O.S.T.R.-a.
Mamy 2019 i czuję, że to idealna klamra, świetny czas na wypuszczenie materiału będącego podsumowaniem mojej dotychczasowej drogi, swoistym ukłonem w stronę ludzi, miejsc, wydarzeń, wszystkiego, co inspirowało mnie przez te wszystkie lata.
Pisanie i nagrywanie do własnej muzyki sprzed dwóch dekad jest paradoksalnie szalenie odświeżające. Dzisiejsze próby imitowania brzmienia lat dziewięćdziesiątych są fajną podróżą sentymentalną, ja poleciałem w prawdziwą podróż, przeniosłem się w czasie i nagrywam ze Spinache z 99.

**********************

PlanBe – VHS

„Oto pierwszy skrawek mojej planety, czyli świata w którym zawsze można cofnąć się myślami do najpiękniejszych chwil w życiu. Świata, który sam wykreowałem w swojej głowie i mam nadzieje, że dzięki muzyce uda mi się Was do niego wpuścić i pozwolić spojrzeć Wam na wszystko moimi oczami. Ten album to najważniejsze dzieło mojego życia.”

Tak Planek mówi o swoim nadchodzącym albumie, czyli zbiorze utworów inspirowanych wspomnieniami i dziecięcymi marzeniami, wzlotami i upadkami ale i niekończącą się wiarą w siebie. Sam twórca przyznaje, że to jego pierwszy projekt w życiu, w którym postawił na spójność muzyczną całości materiału. To zdecydowanie jego najbardziej dojrzały projekt, a wolność formy artystycznej jaka została na nim przyjęta, na pewno jeszcze niejednokrotnie Was zaskoczy. Witamy na PLANET PLANEK.

*************************

KaeN – Kocioł feat. EPIS DYM KNF, Opał, Floral Bugs (prod. @atutowy)

KaeN udostępnił w sieci nowy singiel promujący album „ON”, którego premiera została zapowiedziana na 14 lutego 2020 roku. W numerze gościnnie udzielili się EPIS DYM KNF, Opał i Floral Bugs, za produkcję odpowiada atutowy. Preorder na altereggo.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.