Jetlagz i Pro8l3m | Tymek i Kasta | KaeN || #RapDaily

Jetlagz i Pro8l3m | Tymek i Kasta | KaeN || #RapDaily

Dziś w #RapDaily mamy połączenie dwóch duetów czyli Jetlagz i Pro8l3m ze wspólnym numerem prosto z Havany, Tymek i Kasta promują razem film, KaeN znów zakłada Maskę w nowym klipie, Kazior nagrał z Kazem Bałagane, a Filipek nowym klipem promuje nadchodzący album!

__________________________________

Jetlagz ft. PRO8L3M – Mieć i nie mieć

Do sieci trafił właśnie klip będący efektem pierwszej współpracy Jetlagz i PRO8L3M. “Mieć i nie mieć” to dynamiczny kawałek opowiadający o zajawce na eksplorowanie otaczającej nas rzeczywistości. Nieprzypadkowo, gdyż projekt ten wiąże się ze wspólną podróżą i przygodą artystów. Klip do “Mieć i nie mieć” w reżyserii Piotrka Matejkowskiego powstał podczas wspólnego wyjazdu do Hawany, na Kubie i ukazał miasto oraz jego kulturę w zupełnie nowym zwierciadle. 

„SZUM” zamówicie tutaj: https://jetlagz.pl

***************************

Tymek ft. Kasta / Jak Zostałem Gangsterem (Oficjalny Soundtrack) prod. Matheo

Tymek i Kasta połączyli siły i nagrali razem numer promujący film „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” który ma wlecieć na ekrany kin już 3 stycznia 2020 roku. Za produkcję numeru odpowiada Matheo. Więcej informacji na temat filmu, oraz zwiastun produkcji znajdziecie na https://gangster.dokin.pl

************************

KaeN – West Coast (prod. MR.G)

Kaen udostępnił w sieci drugi singiel z albumu „ON”. Za produkcje numeru odpowiada MR.G.

Premiera krążka została zaplanowana na 14 lutego 2020 roku.
Preorder na https://www.altereggo.pl

************************

Kazior feat. Kaz Bałagane – „Maharadża” (prod. Worek)

Dillzajner to nowy album Kaziora.Na płycie znajdzie się 15 utworów na których gościnnie możemy usłyszeć takich artystów jak Bonus RPK, Malik Montana oraz Kaz Bałagane. Za warstwę muzyczna odpowiedzialni są Kubi, newligt$, Worek, K4m , Grvcy, Jarxxik, Graczyk, Hubi , Nocny, Rutkowsky, iScream,Samer. Album jest utrzymany w nowoczesnym brzmieniu , jednocześnie zawarte są w nim mocne uliczne teksty przepełnione watkami autobiograficznymi, Na albumie nie zabraknie bengerów traktujących o luźniejszej tematyce ..Premiera płyty przewidziana jest na 20 Grudnia.

Preorder tutaj: http://wiadomo-shop.pl/

**********************

Filipek x PSR – Jak w piosence

„Bipolar” to tytuł najnowszego, dwunastego w karierze albumu Filipka. Krążek ukaże się nakładem QueQuality w grudniu 2019 roku. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada PSR – producent, który wcześniej współpracował m.in. Paluchem, Polską Wersją, Szpakiem czy Kalim.

Pierwszym singlem z wydawnictwa „Bipolar” jest utwór „Samotność”, do którego zdjęcia zostały zrealizowane na słonecznej Malcie. Na dobre promocję albumu rozpoczyna klip do utworu „Kochałem tylko raz”. Tym razem Filipek razem z ekipą filmową wybrał się do Norwegii, gdzie zostały zrealizowane zdjęcia do teledysku oraz materiały do okładki płyty.

„Bipolar” to bez wątpienia najbardziej dopracowana pozycja w katalogu Filipka. Album przesiąknięty jest emocjami i gorzkimi refleksjami na temat branży oraz otaczającego świata. Więcej szczegółów oraz tracklistę opublikujemy wkrótce.

Preorder na QueShop.pl