Otsochodzi | Ero | Kuba Knap | K2 || #RapDaily

Otsochodzi | Ero | Kuba Knap | K2 || #RapDaily

W nowym #RapDaily jak zawsze nowości.
Otsochodzi zapowiada nowym numerem nowy album, Ero wrzucił nowy teledysk promujący „Elwisa Picasso”, Kuba Knap nagrał nową EP-kę i podzielił się nią w całości, odsłuch na YouTube, a na koniec K2 z kolejnym singlem promującym „Autonomię”.

____________________________

Otsochodzi – Wszystko co mam – feat. OKI, Rosalie.

Po niespełna roku od albumu “Miłość” Otsochodzi powraca z kolejnym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo. “Wszystko co mam” jest drugim utworem po “Mów”, którym Młody Jan zdradza nadchodzącą płytę “2011”. Gościnnie usłyszymy Rosalie. oraz OKI, natomiast muzyka to dzieło AWGS (Miętha). Za teledysk do singla odpowiada Piotrek Matejkowski (scenariusz i reżyseria) oraz Tymoteusz Pieszka (zdjęcia). Wszystko produkcyjnie spina Chroma Pro z Agnieszką Chromicką na czele. Co ważne – do udziału w projekcie twórcy zaprosili gościa specjalnego – Andrzeja Seweryna, który jest onirycznym przeniesieniem Otsochodzi w przyszłość! Równolegle na asfaltshop.pl rusza przedsprzedaż ograniczonej do 2500 egzemplarzy Limitowanej Edycji Specjalnej płyty “2011”, której detale wydawnicze poznamy niebawem. “Wszystko co mam” już na YouTube Asfalt Records oraz platformach streamingowych!

“Stary, spróbuj choć na chwilę wrócić do 2011. Czasów kiedy wszystko było ”po raz pierwszy”, czasów naszej największej zajawki na muzykę. Lat w których nie planowałeś co będzie jutro i wszystko wydawało się jakieś lepsze, prostsze. Pamiętasz? To  właśnie ten bezkompromisowy materiał, który jest dla nas swego rodzaju wehikułem czasu. Zarówno pod kątem brzmienia jak i wspomnień. Nie doszukasz się tutaj inspiracji – to jest po prostu moje. Bierzcie to!” – Otsochodzi o płycie “2011” 

*********************

Ero – Rzeźnik (prod. Whitehouse/Laska) Dj Falcon1

Ero udostępnił w sieci nowy teledysk promujący album „Elwis Picasso”, który ukazał się 4 października i całkiem niedawno pokrył się złotem.

Album w wersji CD / LP możecie zamówić na: http://www.erojwp.pl

„Elwis Picasso” to jeden z najbardziej wyczekiwanych krążków w historii polskiego rapu. Warszawski raper, znany z grup JWP oraz Bez Cenzury, zwany „Królem gościnnych występów”, po wielu latach oczekiwania i niezliczonej ilości nagranych zwrotek, nareszcie zdecydował się na pracę nad własnym projektem. 

************************

Kuba Knap „Koniec Końców” prod. Digger Dogz (Cała płyta)

Kuba Knap zalicza chyba najbardziej owocny rok w życiu. Po projektach nagranych z Wpierpolem,.WCK, Undą i Renegatami Funku prezentuje kolejną epkę. Tym razem solo na majku (gościnnie Ryfa i Pih), na bitach duet producencki Digger Dogz, czyli Dj Mariano i Smokin. Album dostępny do odsłuchu na youtube oraz do nabycia w limitowanym dropie na https://wck47.com

Jak zwykle raper dorzuca o projekcie kilka słów od siebie:
„Od kiedy zdałem sobie sprawę, że bardzo rzadko bywam na Starówce, zacząłem tam chodzić regularnie. Jednocześnie zgłębiałem warszawską historię, nadrabiałem literaturę i sporo sobie myślałem o tym dziwnym mieście, które przez kilka ostatnich lat zrobiło ze mnie faceta. Będąc wrażliwym człowiekiem mocno odczuwałem zderzenie z pstrokatą, bezmyślną masą, jednocześnie z szacunkiem i współczuciem patrząc na tych, którzy o to miasto faktycznie dbają – dbają i kochają cierpiąc. Trudno jest kochać Warszawę, rozszarpywaną za pozwoleniem, i trudno jej nie kochać kiedy wy żyjecie.”

*********************

K2 – Shino Hito Dz***o | prod. Pawl0 | AUTONOMIA

Do końca przedsprzedaży „Autonomii” K2 pozostał nieco ponad tydzień, tymczasem w mgnieniu oka topnieje limitowana edycja albumu. Ściśle ograniczone wydanie z niepublikowaną dotąd płytą „Shino Hito Finito” można jeszcze zamówić na www.MaxFloSklep.pl . Na MaxFloRecTV trafił dziś (4.12) natomiast numer nawiązujący tytułem do bonusowego krążka.

Już w przyszły piątek, 13.12, w regularnej sprzedaży pojawi się 2. pełnoprawny album K2 zatytułowany „Autonomia”. Jeszcze tylko kilka dni potrwa jego pre-order, wraz z którym zgarnąć można: przedpremierowy cyfrowy odsłuch dwupłytowego wydawnictwa, autograf artysty, zniżkę na poprzednią płytę K2 oraz niedostępne nigdy wcześniej limitowane CD „Shino Hito Finito”. Nakład płyty w szybkim tempie zbliża się do końca.
Krążek ten to niewątpliwie gratka dla wiernych słuchaczy artysty, szczególnie tych, którzy są z nim od czasu jego działalności undergroundowej. Premierowy numer K2, który właśnie znalazł się w sieci, to wyraźny powrót do „brudnej” stylówki rapera.

Autorem bitu do numeru „Shino Hito Dz***o” jest PawlO, który odpowiada także za wyprodukowanie muzyki do singla „THX”.