Płomień 81 | Podsiadło i Pro8l3m | OKI & Szpaku || #RapDaily

Płomień 81 | Podsiadło i Pro8l3m | OKI & Szpaku || #RapDaily

Start preorderu nowego krążka duetu Płomień 81, Dawid Podsiadło zremixowany przez Pro8l3m, OKI nagrał ze Szpaku, a Nizioł nagrał z Kalim. Tak wygląda nowe #RapDaily!

___________________

Płomień 81 – Popiół feat. Kabe (prod. Szwed)

Płomień 81, legendarny skład tworzony przez Pezeta i Onara ogłosił start preorderu nowego albumu „Szkoła 81”.  Płytę promuje teledysk doutworu „Popiół” wyprodukowanego przez Szweda z gościnnym udziałem Kabe. Album „Szkoła 81” ukaże się 20 marca 2020.

Tylko w preorderze na https://plomien81.pl dostępna będzie specjalna edycja albumu zawierająca drugą płytę z nowymi interpretacjami oraz remixami kultowego utworu grupy pt. „Powiedz na osiedlu” oraz zapalniczką typu clipper.

Płomień 81 wraca z albumem po 14 latach od wydania płyty „Historie z sąsiedztwa”. Nowe wydawnictwo to kilkanaście premierowych kompozycji, do części których zwrotki i refreny dograli weterani sceny jak i przedstawiciele nowej szkoły rapu.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – Szkołę 81 – mówi Onar.

Singiel „Popiół” jest najlepszym przykładem, jak można łączyć stare pokolenie z nowym, nie tracąc przy tym niczyjego charakteru. Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie „Szkoła 81”, nie potrzebne są podziały, w które nie wchodzimy – dodaje.

*****************

Dawid Podsiadlo – LIS (PRO8L3M REMIX)

Dawid Podsiadło prezentuje utwór “LIS” w remiksie grupy PRO8L3M.

**********************

OKI feat. SZPAKU – Kochać Bloki

„Kochać Bloki” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album OKIego pt. „47playground”, którego premiera zapowiedziana jest na 10 stycznia 2020r.

Album zamówicie na https://preorder.pl/oki

*********************

Nizioł ft. Kali – BHP

W przeddzień premiery albumu Nizioła „Owoc Żywota”, raper prezentuje singiel „BHP, w którym gościnnie udzielił się Kali! To piąty przedpremierowy teledysk rapera, kolejnych produkcji możemy spodziewać się w następnych tygodniach. Za produkcję utworu odpowiada Szwed SWD. Teledysk do utworu zrealizowała ekipa 9LITER FILMY.