Start preorderu nowego krążka duetu Płomień 81, Dawid Podsiadło zremixowany przez Pro8l3m, OKI nagrał ze Szpaku, a Nizioł nagrał z Kalim. Tak wygląda nowe #RapDaily!

___________________

Płomień 81 – Popiół feat. Kabe (prod. Szwed)

Płomień 81, legendarny skład tworzony przez Pezeta i Onara ogłosił start preorderu nowego albumu „Szkoła 81”.  Płytę promuje teledysk doutworu „Popiół” wyprodukowanego przez Szweda z gościnnym udziałem Kabe. Album „Szkoła 81” ukaże się 20 marca 2020.

Tylko w preorderze na https://plomien81.pl dostępna będzie specjalna edycja albumu zawierająca drugą płytę z nowymi interpretacjami oraz remixami kultowego utworu grupy pt. „Powiedz na osiedlu” oraz zapalniczką typu clipper.

Płomień 81 wraca z albumem po 14 latach od wydania płyty „Historie z sąsiedztwa”. Nowe wydawnictwo to kilkanaście premierowych kompozycji, do części których zwrotki i refreny dograli weterani sceny jak i przedstawiciele nowej szkoły rapu.

Tytuł płyty oddaje to, co chcieliśmy zrobić. Mamy swoje lata i staż na scenie, ale nie chcieliśmy robić oldschoolowej płyty. Z drugiej strony mamy 2019, ale nic na siłę, nic wbrew sobie i nic dlatego, że tak teraz brzmi newschool. Chcieliśmy zrobić naszą szkołę, taką, w której dobrze się czujemy, taką, którą się jaramy – Szkołę 81 – mówi Onar.

Singiel „Popiół” jest najlepszym przykładem, jak można łączyć stare pokolenie z nowym, nie tracąc przy tym niczyjego charakteru. Tak jak przy singlu, tak i przy całej płycie „Szkoła 81”, nie potrzebne są podziały, w które nie wchodzimy – dodaje.

*****************

Dawid Podsiadlo – LIS (PRO8L3M REMIX)

Dawid Podsiadło prezentuje utwór “LIS” w remiksie grupy PRO8L3M.

**********************

OKI feat. SZPAKU – Kochać Bloki

„Kochać Bloki” to pierwszy singiel zapowiadający debiutancki album OKIego pt. „47playground”, którego premiera zapowiedziana jest na 10 stycznia 2020r.

Album zamówicie na https://preorder.pl/oki

*********************

Nizioł ft. Kali – BHP

W przeddzień premiery albumu Nizioła „Owoc Żywota”, raper prezentuje singiel „BHP, w którym gościnnie udzielił się Kali! To piąty przedpremierowy teledysk rapera, kolejnych produkcji możemy spodziewać się w następnych tygodniach. Za produkcję utworu odpowiada Szwed SWD. Teledysk do utworu zrealizowała ekipa 9LITER FILMY.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.