Młode Wilki | Bedoes | Polska Wersja | Soulpete || #RapDaily

Młode Wilki | Bedoes | Polska Wersja | Soulpete || #RapDaily

W nowym #RapDaily znajdziecie tegoroczne Młode Wilki Popkillera, które próbują powiedzieć czym jest hip hop, nowy singiel od Bedoesa, tym razem w wersji audio, nowy klip od Polskiej Wersji, audio singiel od Soulpete’a i kilka innych premier 😉

__________________________

Popkiller Młode Wilki 7 – Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars)

Po serii 12 solowych singli wypuszczonych w ramach Młodych Wilków 7 pora na główny wspólny numer uczestników tegorocznej edycji. Utwór jest swoistym statementem młodego pokolenia postawionego w środku dyskusji i kalkulacji na temat tego, czy nowa fala i nowa szkoła to „hip-hop czy nie hip-hop”. Singiel wyprodukowali młodzi producenci MØJI oraz Faded Dollars, którzy w ostatnim czasie dostarczyli sporo gorących hitów, a za teledysk odpowiada przeciwstawiający się samodzielnie wielkim domom produkcyjnym Kooza.

Tegoroczny teledysk nie unika zaskoczeń, a jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał plan akcji Młode Wilki 7 oraz gdzie się odbył to wszystko wyjaśni się już na dniach w kolejnych materiałach – a także w eleganckim wydaniu fizycznym albumu, którego premiera już w najbliższy piątek 29 listopada. Wydanie specjalne z limitowanym bonusem można jeszcze zamawiać na http://mlodewilki7.pl

******************

Bedoes & Lanek feat. Białas, Taco Hemingway – SAUVAGE

Na kanale SBM Label ukazał się nowy singiel od Bedoesa promujący Jego nadchodzący krążek „Opowieści z Doliny Smoków”, którego premiera już w najbliższy piątek. W utworze gościnnie udzielili się Białas i Taco Hemingway, za produkcję odpowiada Lanek.

Album zamówicie na SBMStore.pl

*********************

Polska Wersja – Popatrz w lustro (feat. Szczur)

Duet Polska Wersja udostępnił w sieci nowy teledysk, który promuje reedycję albumu „Powrót Do Przeszłości”. W numerze gościnnie udzielił się Szczur, za produkcję YBeat. Album zamówicie na www.pw1.pl.

**********************

Soulpete – Szansa Na Sukces (ft. Karwel x DJ Te)

W sieci kolejny audio singiel od Soulpete’a promujący limitowany krążek „Noir Fiction”. W numerze udzielają się Karwel i DJ Te.

„Noir Fiction”, to instrumentalny projekt zainspirowany czarnym kinem (film noir), który nie lubi podziału na dobro i zło, nie moralizuje i nie lubi happy endów. Jak ktoś oglądał tego typu filmy, to wie, że charakterystycznym elementem jest brud, mrok i szarość ulic. I taki też jest klimat tej płyty.

Album zamówicie pisząc na: noirfictionalbum@gmail.com

******************

Igrekzet feat. Deys – Mardi Gras (prod. Essex)

Nowy singiel od Igrekzeta. Gościnnie Deys, za produkcję odpowiada Essex.

Długo wyczekiwany debiutancki album Igrekzeta „Dead or Alive” to muzyczna podróż przez wzloty i upadki, wiarę i zwątpienie, euforię oraz depresję. To świadectwo walki z samym sobą w wykonaniu niepoprawnego marzyciela, próbującego znaleźć swoje miejsce w świecie rządzonym przez konsumpcjonizm i dążenie do sławy. Na płycie znajdziemy 10 utworów przepełnionych charakterystyczną dla Igrekzeta mieszanką rapu i śpiewu. Warstwa tekstowa pełna jest metafor, gier słownych, nawiązań do rozmaitych dzieł sztuki, a także gorzkich refleksji nad sobą i otoczeniem.

Album zamówicie tutaj: https://futunoir.com

*******************

Piotr Cartman – BadTrip (prod. (!)ZVIERZ)

Na kanale QueQuality pierwszy singiel zwiastujący zbliżający się projekt Piotra Cartmana. Więcej informacji wkrótce.

************************

KPSN – Ostatni taki numer prod. KPSN

KPSN udostępnił kolejny audio singiel promujący album „Pora Się Żegnać”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.