Młode Wilki | Bedoes | Polska Wersja | Soulpete || #RapDaily

Młode Wilki | Bedoes | Polska Wersja | Soulpete || #RapDaily

W nowym #RapDaily znajdziecie tegoroczne Młode Wilki Popkillera, które próbują powiedzieć czym jest hip hop, nowy singiel od Bedoesa, tym razem w wersji audio, nowy klip od Polskiej Wersji, audio singiel od Soulpete’a i kilka innych premier 😉

__________________________

Popkiller Młode Wilki 7 – Hip-Hop (prod. MØJI / Faded Dollars)

Po serii 12 solowych singli wypuszczonych w ramach Młodych Wilków 7 pora na główny wspólny numer uczestników tegorocznej edycji. Utwór jest swoistym statementem młodego pokolenia postawionego w środku dyskusji i kalkulacji na temat tego, czy nowa fala i nowa szkoła to „hip-hop czy nie hip-hop”. Singiel wyprodukowali młodzi producenci MØJI oraz Faded Dollars, którzy w ostatnim czasie dostarczyli sporo gorących hitów, a za teledysk odpowiada przeciwstawiający się samodzielnie wielkim domom produkcyjnym Kooza.

Tegoroczny teledysk nie unika zaskoczeń, a jeśli jesteście ciekawi jak wyglądał plan akcji Młode Wilki 7 oraz gdzie się odbył to wszystko wyjaśni się już na dniach w kolejnych materiałach – a także w eleganckim wydaniu fizycznym albumu, którego premiera już w najbliższy piątek 29 listopada. Wydanie specjalne z limitowanym bonusem można jeszcze zamawiać na http://mlodewilki7.pl

******************

Bedoes & Lanek feat. Białas, Taco Hemingway – SAUVAGE

Na kanale SBM Label ukazał się nowy singiel od Bedoesa promujący Jego nadchodzący krążek „Opowieści z Doliny Smoków”, którego premiera już w najbliższy piątek. W utworze gościnnie udzielili się Białas i Taco Hemingway, za produkcję odpowiada Lanek.

Album zamówicie na SBMStore.pl

*********************

Polska Wersja – Popatrz w lustro (feat. Szczur)

Duet Polska Wersja udostępnił w sieci nowy teledysk, który promuje reedycję albumu „Powrót Do Przeszłości”. W numerze gościnnie udzielił się Szczur, za produkcję YBeat. Album zamówicie na www.pw1.pl.

**********************

Soulpete – Szansa Na Sukces (ft. Karwel x DJ Te)

W sieci kolejny audio singiel od Soulpete’a promujący limitowany krążek „Noir Fiction”. W numerze udzielają się Karwel i DJ Te.

„Noir Fiction”, to instrumentalny projekt zainspirowany czarnym kinem (film noir), który nie lubi podziału na dobro i zło, nie moralizuje i nie lubi happy endów. Jak ktoś oglądał tego typu filmy, to wie, że charakterystycznym elementem jest brud, mrok i szarość ulic. I taki też jest klimat tej płyty.

Album zamówicie pisząc na: noirfictionalbum@gmail.com

******************

Igrekzet feat. Deys – Mardi Gras (prod. Essex)

Nowy singiel od Igrekzeta. Gościnnie Deys, za produkcję odpowiada Essex.

Długo wyczekiwany debiutancki album Igrekzeta „Dead or Alive” to muzyczna podróż przez wzloty i upadki, wiarę i zwątpienie, euforię oraz depresję. To świadectwo walki z samym sobą w wykonaniu niepoprawnego marzyciela, próbującego znaleźć swoje miejsce w świecie rządzonym przez konsumpcjonizm i dążenie do sławy. Na płycie znajdziemy 10 utworów przepełnionych charakterystyczną dla Igrekzeta mieszanką rapu i śpiewu. Warstwa tekstowa pełna jest metafor, gier słownych, nawiązań do rozmaitych dzieł sztuki, a także gorzkich refleksji nad sobą i otoczeniem.

Album zamówicie tutaj: https://futunoir.com

*******************

Piotr Cartman – BadTrip (prod. (!)ZVIERZ)

Na kanale QueQuality pierwszy singiel zwiastujący zbliżający się projekt Piotra Cartmana. Więcej informacji wkrótce.

************************

KPSN – Ostatni taki numer prod. KPSN

KPSN udostępnił kolejny audio singiel promujący album „Pora Się Żegnać”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.