niumicpl@gmail.com

Koza | Shellerini | Floral Bugs | Siles || #RapDaily

Koza | Shellerini | Floral Bugs | Siles || #RapDaily

Mamy środę, mamy nowe rzeczy z ostatnich kilku dni, bo znowu zamuliłem :D. Ale nie ma tego złego. Do sieci trafił nowy numer Floral Bugsa, Koza z nowym numerem w ramach Młodych Wilków, Shellerini na Drugiej Stronie Ulicy, Tafel JTS z nowym numerem, do tego nowy Kobik i nowy Siles.

____________________

Koza – CHLUP CHLUP (prod. Migekk) [Popkiller Młode Wilki 7]

Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki… Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video – 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela.

Co czeka Was tym razem? Intrygujące i hipnotyczne „Chlup Chlup” wymyka się gatunkowym ramom, schematom i pod pozorem stylistycznego chaosu stawia słuchaczowi spore wyzwanie, wprowadzając w świat niebanalny i fascynujący. Wizja uwydatniona została równie abstrakcyjnym i intensywnym video, za które odpowiada Pieczykolan. Utwór nawiązuje też do filmu „Sick” o Bobie Flanaganie.

****************

Kaz Bałagane/APmg – Żołnierz

Kaz Bałagane udostępnił w sieci nowy numer promujący „Polskę Gotówkową”. Album zamówicie na preorder.pl

****************

Shellerini – Stąd feat. Mielcar (prod. Magiera, gramofony DJ Soina)

Gwara Niepodległa to kontynuacja oraz rozwinięcie zeszłorocznej inicjatywy „Sztuka Niepodległa” w ramach projektu Druga Strona Ulicy, która skupia się na kolorycie lokalnych, miejskich dialektów, stanowiących od lat o charakterze i sznycie poszczególnych zakątków kraju. Każdy z raperów zaangażowanych w projekt reprezentuje swój region – Shellerini to głos Poznania, Had Hades mówi językiem Warszawy, zaś Kacper HTA reprezentuje Śląsk. Każdy z nich przygotował solowy, lokalny numer oraz wspólny, finałowy utwór „Gwara Niepodległa”, do którego został nakręcony teledysk – premiera już 11.11.2019 na kanale ProstoTV.

********************

Tafel JTS – NORMALNY CHŁOPAK [4K] (prod. StreetSound | skrecze: DJ Bombel)

Tafel JTS udostępnił teledysk promujący album „Mózg R0ZJ38@NY”. Album zamówicie tutaj: https://www.tafeljts.pl

„Mózg Rozjebany” – to jednocześnie tytuł, jak i pierwsza myśl która przyjdzie Ci do głowy po przesłuchaniu tego krążka. Kombinacja szalonego flow z najgrubszymi produkcjami w totalnie świeżej odsłonie. Za bity i aranżacje odpowiedzialny jest StreetSound, a gramofonami zajął się morderczy DJ Bombel. Wszystko pod czujnym okiem Szweda Swd który zajął się realizacją, mixem oraz masteringiem w Hemp Studio. Nie marnuj czasu na czytanie tego opisu i zamawiaj album !

*******************

Floral Bugs – Leatherface feat. Skits Vicious [Dope D.O.D.] | prod. Streetsound

LEATHERFACE – ostatni z trzech singli promujących album BRZYDKA SZTUKA. To kolaboracja 18-letniego Floral Bugsa z jego idolem – Skitsem Viciousem z grupy DOPE D.O.D. Numer obraca się w klimacie klasycznej postaci Leatherface’a. Floral Bugs jest pierwszym polskim raperem, któremu udało się ściągnąć Skitsa na feat. Preorder albumu BRZYDKA SZTUKA oraz ciuchy FLORAL GANG już teraz dostępne w sklepie www.VULGARUS.pl. FG 4 LIFE! Album tutaj: https://vulgarus.pl/kolekcja/floral-bugs-preorder

**********************

Kobik – Zaraz zaraz

BOR Records prezentuje drugi singiel promujący najnowsze wydawnictwo Kobika pt. „Dropbox Mixtape Vol.3” Płyta została oskratchowana przez Dj’a Noriza, natomiast hostem zajął się Paris Platynov. Za produkcję utworu „Zaraz zaraz” odpowiedzialny jest Kopik, natomiast wideo zajął się Sebastian Jaskowiak. Mixtape limitowany, utwory poza singlami nie trafią na YouTube ani inne platformy cyfrowe. Każdy egzemplarz płyty zostanie ręcznie podpisany oraz ponumerowany.

Album zamówisz na KOBIK.ONLINE

***************************

Siles ft. Paluch, OKI – Nie mów

„Nie mów’ to trzeci singiel z nadchodzącej płyty Silesa. W numerze gościnnie występuje Paluch oraz OKI.