niumicpl@gmail.com

Jarecki | Bober | Piernikowski | Tau | Major SPZ || #RapDaily

Jarecki | Bober | Piernikowski | Tau | Major SPZ || #RapDaily

Niedziela, a razem z nią nowe premiery. I tak po kolei, mamy nowy numer od Tau, który zapowiada nowy krążek, pełen odsłuch nowego krążka Piernikowskiego, kolejny singiel z Młodych Wilków Popkillera, Jarecki zapowiada nowy album, a na koniec ponowna wrzuta singla od Majora SPZ.

__________________

Tau – Dziecko Króla

,,Najnowszy album Tau, to męskie spojrzenie na rzeczywistość, w której przenikają się sfery sacrum i profanum. Autor dotyka tych tajemnych sfer wnikając w głąb swojego ducha, a następnie podejmuje próbę wydobycia z nich treści, które nadadzą życiu sens. Korzysta przy tym ze swojej bogatej życiowej mądrości. Jest przecież mężem i ojcem, a przede wszystkim człowiekiem nawróconym z ciemności do światła i doskonale rozumie drogę jaką należy przejść by odzyskać godność Dziecka Króla. Celem tych wszystkich działań jest również przywrócenie ludziom wierzącym świadomości iż nie są zwykłymi ludźmi lecz posiadają Królewską Godność. Czwarta płyta Tau pt. ,,Dziecko Króla’’ ukaże się nakładem Bozon Records już w 2020 r.”

„Ujęcia użyte w teledysku pochodzą z filmu pt. ,,Nieplanowane” (Unplanned), który od 1 listopada 2019 r. jest do obejrzenia we wszystkich kinach w całej Polsce.”

*********************

Bober – Dokąd Jedziesz? (prod. PSR) [Popkiller Młode Wilki 7]

Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki… Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video – 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela.

Co czeka Was tym razem? Humorystyczna obserwacja absurdów codzienności, zapadająca w pamięć niczym w pamiętnych singlach Łony czy kultowych filmach Barei. Dwukrotny mistrz freestyle’owego WBW Bober potwierdza swoją muzyczną uniwersalność i na bicie multiplatynowego producenta PSR’a (odpowiadał za przeboje Palucha, KęKę czy Kaliego) serwuje błyskotliwą opowieść o wrażeniach z podróży polskim pociągiem.

****************

Piernikowski (Syny) – The best of moje getto

Piernikowski „The best of moje getto” to kolejna solowa płyta rapera duetu Syny. Po albumie „No Fun” uznanym m.in. przez Gazetę Wyborczą za jedną z najlepszych płyt 2018 roku Piernikowski wraca z nową płytą „The best of moje getto”. Zaskakuje nas tym razem listą gości a są to: Kacha Kowalczyk (Coals), Brodka, Hades oraz Adam Repucha. Ta płyta jest jak film – słucha się jej od początku do końca, lecz w przeciwieństwie do filmu – na ripicie w domu, w aucie i na mieście.

Piernikowski (Robert) – producent, wokalista, autor tekstów i kompozytor. Współtwórca duetu Syny oraz nieistniejącej już grupy Napszykłat. Autor solowych krążków „Się żegnaj” i „No Fun”. Jego twórczość rozciąga się od synostwa, przez działalność solową aż po kompozycje teatralne. Primeshit quality.

Album ukazał się 17 października nakładem Asfalt Records.
Możecie zamówić go na AsfaltShop.pl

**********************

Jarecki – Galaktyczny

Jarecki z pomocą galaktycznego funku zapowiada nowy krążek! Za produkcję singla odpowiada DJ BRK.

***************

MAJOR SPZ x KAZIOR – „Nikt” (prod. Ślimak)

„Nikt” to klasyk, który osiągnął wielomilionowe wyświetlenia – niestety kanał na którym się znajdował został usunięty, dlatego specjalnie dla Was wgrywamy go na nowo na naszym kanale – NIKT TU NIC NIE WIE, NIKT NICZEGO NIE WIDZIAŁ!