Chada i Mes | Jano PW | Lipa | Miętha || #RapDaily

Chada i Mes | Jano PW | Lipa | Miętha || #RapDaily

Ominąłem wtorek, żeby w środę dać wam nowe #RapDaily. A co nowego w sieci? Chada i Mes z teledyskiem, nowy singiel od Jano z Polskiej Wersji, kolejny od Młodych Wilków Popkillera i nowy teledysk duetu Miętha.

___________________________________

Chada ft. Ten Typ Mes – Obrachunek moralny

Przeszło 10 lat od premiery płyty „Proceder” mamy okazję zobaczyć teledysk do tego jednego z najpopularniejszych singli z tego albumu. Filmowe ujęcia obrazują legendarny singiel Tomka Chady z gościnnym udziałem Mesa „Obrachunek Moralny”. To również jeden z utworów wykorzystanych w nadchodzącym filmie „Proceder”, dzięki czemu znajdzie się on również na soundtracku.

„Chada – Proceder: żyj aż do bólu (muzyka z filmu)”
Wytwórnia Step Records prezentuje soundtrack z filmu „Proceder” w wyjątkowej, limitowanej wersji 2CD z bonusami! Na albumie znajdują się starannie wyselekcjonowane utwory warszawskiego rapera, które w całości tworzą swoiste „the best of Chada”. Pracując nad tym albumem, staraliśmy się spojrzeć na twórczość Tomka przekrojowo, dlatego obok jego najbardziej ikonicznych kawałków, znalazło się również miejsce dla tych nieco mniej rozpoznawalnych, nierzadko pochodzących z początków jego kariery – podkreślają włodarze Step Records.

Album zamówisz tutaj: https://preorder.pl/chada
Premiera filmu „Proceder” oraz obu albumów już 15 listopada!

****************

Jano Polska Wersja – Wiem to tylko Ja (Prod. PSR)

Jano Polska Wersja udostępnił nowy teledysk promujący album „Inna Wizja” który ukazał się 10 maja 2019 roku. Album możecie zamówić tutaj: https://www.innawizja.pl

***********************

Lipa – MoM (prod. Nearr) [Popkiller Młode Wilki 7]

Zapowiadaliśmy Wam, że tegoroczne Wilki przyniosą niespodzianki… Pora więc na małą zamianę kolejności i dużo więcej video – 12 solowych teledysków w ciągu najbliższych 6 tygodni, w systemie środa-niedziela. Singiel nr 3 to mocne uliczne uderzenie prosto z Poznania i surowy banger od Lipy. Członek B.O.R. Crew jest ostatnio w gazie a energetyczne „MoM” to jego ostatni strzał tuż przed premierą solowego debiutu „Mgła”, który ukaże się już w piątek.

Popkiller Młoder Wilki kupicie tutaj:
http://mlodewilki7.pl

**********************

Miętha – Audioportret

Na kanale Asfalt Records ukazał się tytułowy singiel od duetu Miętha który promuje ich debiutancki album, który ukazał się 26 września tego roku.

Miętha to duet, tworzą go raper Skip i producent AWGS. Artyści znają się pół roku i tyle trwało napisanie i nagranie ich debiutanckiej płyty „Audioportret”. Zespół oferuje świeże, charakterystyczne i organiczne granie, wzbogacone zaskakującymi jak na krótki staż sceniczny możliwościami wokalnymi Skipa. Obaj muzycy dostarczyli wspólny, spójny i komplementarny materiał, pretendujący zdaniem Asfaltu do debiutu roku. Przy płycie pomagali: Moo Latte (gościnnie na instrumentach w kilku utworach), oraz ENZU (mix i mastering).

Album kupicie tutaj:
https://asfaltshop.pl/miętha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.