Bedoes & Lanek | Floral Bugs | Gedz | #RapDaily

Bedoes & Lanek | Floral Bugs | Gedz | #RapDaily

W dzisiejszym #RapDaily znajdziecie jak zawsze nowe rzeczy. A co nowego? Nowy Bedoes & Lanek, nowy singiel od Floral Bugsa, teledysk od Gedza, Nizioło i Marlena Patynko z klipem, i pełen odsłuch albumu Lipy.

_____________________

Bedoes & Lanek – Opowieści z Doliny Smoków

Bedoes udostępnił w sieci nowy, tytułowy singiel promujący album „Opowieści z Doliny Smoków” którego premiera została zapowiedziana na 29 listopada. Preorder znajdziecie tutaj.

„Opowieści z Doliny Smoków” to bezkompromisowa wycieczka po uczuciach człowieka doświadczonego przez zepsuty świat. Na płycie kipi od kontrastów. Miłość i poszukiwanie szczęścia staje naprzeciw złym ludziom, dużym pieniądzom i dziewczynom bez zahamowań.

Bedoes startuje z bardzo wysokiego poziomu muzycznego mając za sobą współpracę z największymi ksywami rapowego świata. Młody, ale doświadczony przez branżę, zaczyna eksperymentować z muzyką szukając nowych ścieżek rozwoju, szlifując zarazem styl znany z poprzednich krążków.

Nowa płyta to polemika z otaczającą rzeczywistością i próba odnalezienia wartości cennych dla samego artysty i odrzucenia tych, które sprowadzają na sam dół. Bedoes zaprasza nas do świata pełnego pokus i stara sobie z nimi radzić układając życie tak by czerpać z niego jak najwięcej, bardziej zwracając uwagę na uczucia niż dobra materialne.

Tytuł krążka to alegoria do złego świata przepełnionego złymi ludźmi. Reprezentant SBM Label ukazuje rzeczywistość w ciemnych barwach, starając się być rycerzem dla siebie i swoich bliskich.

To pierwszy raz gdy Bedoes pracuje nad legalną płytą bez Kubiego Producenta. Muzyką przy projekcie zajął się legendarny w środowisku Lanek. Współpraca z nowym producentem otwiera Bydgoszczaninowi nowe drogi w muzycznym rozwoju.

*******************

Floral Bugs – Zerwikaptur | prod. D-Low

Zerwikaptur – drugi z trzech singli promujących debiutancką płytę 18-letniego Floral Bugsa. Mroczna stylistyka połączona z ciężką braggą, doprawiona została klimatycznym video w scenariuszu samego artysty. Preorder albumu BRZYDKA SZTUKA oraz ciuchy FLORAL GANG już teraz dostępne w sklepie www.VULGARUS.pl. FG 4 LIFE!

********************

Nizioł ft. Marlena Patynko – Głos

Po solowym „Ja tam cisnę na turystę” oraz bardzo dobrze przyjętej kolaboracji z Hinolem przy singlu „Pozytyw”, Nizioł połączył siły ze znakomitą wokalistką Marleną Patynko, czego efektem jest „Głos”. Za produkcję utworu odpowiada ponownie Szwed SWD. Teledysk do utworu zrealizowała ekipa 9LITER FILMY. Preorder tutaj.

*****************

Lipa „Mgła” | Pełen odsłuch krążka

MGŁA to pierwsze oficjalne wydawnictwo Lipy – poznańskiego reprezentanta BOR RECORDS. Na krążku znajduje się 12 utworów różniących się od siebie gatunkowo, ale tworzących jeden spójny klimat.

Materiał od Lipy to muzyczny przelot od agresywnych ulicznych bangerów, przez starannie wyselekcjonowane rytmy R&B, aż po deep housowe brzmienia okraszone śpiewem i rapem. Tematyka utworów to wachlarz życiowych obserwacji z jakimi zmaga się raper na codzień.

Za brzmienie całości materiału odpowiedzialny jest Julas.

Album możecie kupić tutaj:
https://borshop.pl/lipa-mgla

**********************

Gedz – K-PAX

K-PAX to kolejny klip promujący album Gedza – „Bohema”, którego premiera miała miejsce 06.09.2019. Utwór wyprodukowany został przez Roberta Dziedowicza i 808bros. Klip jest dziełem BPND, natomiast za mix i mastering odpowiada Grrracz. Album tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.