Flirtini | Nowy singiel Ero | Bonus RPK || #RapDaily

Flirtini | Nowy singiel Ero | Bonus RPK || #RapDaily

Mamy wtorek, pierwszy dzień października, a razem z tym mamy kilka nowych premier na polskiej scenie. Do sieci trafił pierwszy singiel promujący Flirtini: Heartbreaks & Promises vol. 5, a Ero i Bonus RPK wrzucili po nowym singlu promującym ich nadchodzące albumy.

_____________________________

Gverilla / Enzu — Ostatni raz ( Flirtini: Heartbreaks & Promises vol. 5)

Po ponad rocznej przerwie projekt Flirtini wraca z pierwszym singlem promującym piątą część wydawnictwa „Heartbreaks & Promises”. „Ostatni raz” to wspólny numer Gverilli i ENZU, artystów młodego pokolenia, dobrze już znanych z poprzednich części kultowej kompilacji. Aktualnie obaj pracują nad swoimi debiutanckimi albumami, które ukażą się na przestrzeni 2020 roku. Za zjawiskowy teledysk utrzymany w klimacie Night Rider odpowiada Jakub Blank (reżyseria) oraz Patryk Kin (zdjęcia). Całość od strony produkcyjnej spina Papaya Films. 

“Heartbreaks & Promises” to kompilacja, która promuje najświeższe nurty w rodzimej muzyce miejskiej. Odpowiedzialny za nią duet Flirtini (Jedynak i Ment XXL) – związany jest z polską sceną muzyczną od ponad dekady. Do projektu zapraszają najlepszych (wybór subiektywny) polskich wokalistów oraz producentów muzyki elektronicznej nowej fali. W efekcie otrzymujemy album złożony z kilkunastu numerów – luźno nawiązujących do tematyki “złamanych serc i obietnic”.

__________________________

Ero – Przerwa techniczna

Klip przygotowany przez dawno niewidzianą w tej roli ekipę Letemknow Sequence, do kawałka „Przerwa techniczna” trzyma w napięciu jak rasowe kino sensacyjne. W ręce Ero przypadkiem trafia walizka pełna pieniędzy. Cenna zguba ma swoich właścicieli, zdeterminowanych, by odzyskać gotówkę za wszelką cenę. Jak w tej sytuacji poradzi sobie Ero? Sprawdźcie!

Preorder krążka znajdziecie tutaj:
http://www.erojwp.pl/
Pre-save albumu:
http://pre-save.pl/eroalbum2019

______________________________

Bonus RPK – DOBRY TOWAR ft. Żaku PPS // Skrecze: DJ Gondek // Prod. Flame.

Ciemna Strefa prezentuje najnowszy singiel i klip Bonusa RPK, który promuje jego nadchodzący album „BLOKÓW REZYDENT”. W/w utwór nosi nazwę „DOBRY TOWAR” i gościnnie udzielił się w nim Żaku PPS. Skrecze – DJ Gondek. Bit – Flame. Realizacja klipu – Brev K.O. Premiera sklepowa albumu „BLOKÓW REZYDENT” przewidziana jest na 04.10.2019r.