Shellerini z Sariusem i Paluchem | Bisz z Radexem | #RapDaily

Shellerini z Sariusem i Paluchem | Bisz z Radexem | #RapDaily

Środa wchodzi całkiem luźno z kilkoma premierami. Shellerini z Sariusem i Paluchem nagrali wspólny numer, Bisz & Radex udostępnili nowy singiel, a Young Igi nagrał z Janem-Rapowanie.

_______________________________

Shellerini – Restart feat. Gibbs, Paluch, Sarius (prod. Gibbs)

„Restart” to już szósty singiel z nadchodzącego albumu Shellera pt „Alma Mater” Gościnnie w utworze pojawili się: Paluch, Sarius oraz Gibbs, który również odpowiada za muzykę. Klip to ponownie zasługa Szerszenia.

Zamów limitowany preorder na Vulgarus.pl

__________________________

Young Igi ft. Jan-rapowanie „Idealne Połączenie”

„Idealna Połączenie” to już czwarty singiel ze „Skanu Myśli”. Tytuł nowego singla Young Igiego nie jest przypadkowy, to naprawdę idealne połączenie. Chodzi tu o gościnny udział Jana Rapowanie.

____________________________

Bisz/Radex – Pokaż mi język

Nowy singiel „Pokaż mi język” zapowiada najnowszą płytę bydgosko-warszawskiego duetu, której premiera planowana jest na najbliższy piątek 4 października. Utwór jest także częścią kampanii “Ojczysty – dodaj do ulubionych” (NCK), ktorej najnowsza odsłona poświęcona jest odpowiedzialnemu użyciu języka w sferze publicznej.
To już 4 odsłona singlowa albumu „Duch oporu”, do tej pory ukazały się takie single jak „Lascaux”, „Światło wody” i „Duch oporu”. Wspólnymi mianownikami całego albumu są niesamowite teksty i gry słowne Bisza i Radka oraz muzyka Radka przełamująca stereotypy hip-hopowych korzeni.
Niezwykły teledysk do piosenki stworzyli Kobas Laksa i Marcel Borowski.

Duet Bisz/Radex to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów na scenie okołohiphopowej. Znani są ze swoich znakomitych tekstów oraz muzycznego, wykraczającego poza schemat podejścia do bitów.
Nowy album „Duch oporu” to wielowątkowy komentarz do stanu świata. Jest to swoisty dialog o współczesności, tego co w niej zachwyca, ale przede wszystkim co uwiera, od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą.

Płyta zawiera jedenaście eklektycznych utworów spojonych pieczołowitą produkcją, a ich tematyka krąży wokół problemów współczesności: od pułapek cyfrowej rzeczywistości po refleksję nad masową kulturą. To ważny głos pokolenia trzydziestolatków o kondycji Polski i świata.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.