Mada | BonSoul | Q | KPSN | Zero | #RapDaily

Mada | BonSoul | Q | KPSN | Zero | #RapDaily

Ostatnio mam nawał pracy więc #RapDaily ukazuje się rzadziej niż powinien, ale dzisiaj nadrabiam zaległości więc sprawdźmy co tam wyszło ostatnio. A ostatnio wyszedł nowy Mada, nowy numer od Q, odsłuch pełnego krążka od Johnny Slim, nowy teledysk duetu BonSoul, KPSN wleciał z nowym singlem, Zero tak samo, a na koniec Prykson Fisk z live’em ze studia.

_____________________________

Mada x janjaron – „Przedpokój EP”

Przedpokój to prolog, wstęp i początek; to zaproszenie, zapoznanie oraz inicjacja. Wprowadzenie do zadymionego, chybotliwego świata, który zaraz wyłoni się zza mgły rozrzedzonej ruchem otwieranych właśnie przed Tobą drzwi. Od skrajności w skrajność zachowując równowagę. Wąski korytarz problemów albo rozległa przestrzeń domysłów. Zwięzły, ale treściwy. Jak dobre opowiadanie, wino czy papieros palony na balkonie o poranku. Witaj! Wchodź bez krępacji i zbędnych hamulców. Zdejmij palto i buty, ubierz ciepłe papucie i nastaw wodę na herbatę. Wszystko się zaraz okaże…

Krótkogrający album „Przedpokój” zawiera sześć utworów w pełni wyprodukowanych przez młodego producenta Jana Jaronia i okraszonych zgrabnymi tekstami Mady. Tak naprawdę jest to maxi singiel zapowiadającym przyszłą płytę rapera pt. „niespokój”. Temat wzięty na warsztat to po prostu człowiek, w którego rolę wszedł sam autor i rozłożył siebie na części od środka. Nic prostszego, ale po swojemu – wrażliwie, z pazurem, humorem i dbałością o szczegóły.

Płytę „Przedpokój EP” (limitowany nakład – 200 numerowanych sztuk) możesz kupić na www.wck47.com albo odebrać osobiście, w tym celu ładuj na social media artysty.

____________________________________

Q – Pulp Fiction

Na kanale QueQuality nowy numer od Q.

_________________________________

Johnny Slim – Slimmin’ Around (FULL ALBUM)

Johnny Slim to 24-letni raper znany również jako Slim Prezydencki, Staff Seargant Slim, Keyser Soze, Smok Zachodu. Reprezentant Stylu Którego Nie Znasz po wypuszczeniu dwóch undergroundowych projektów pokusił się o pełnoprawny album „Slimmin Around”, który ukazuje się we współpracy z Aloha Ent. pod koniec września 2019. Nagrany w Gagarin Studio w Warszawie longplay łączy klasyczny rap z nowoczesnymi brzmieniami jak również funkiem i g-funkiem.

Album zamówicie na AlohaSklep.pl

_________________________________

BonSoul – Trucizna – feat. Roma

Niespełna dwa tygodnie po bardzo dobrze przyjętej premierze albumu BonSoul pt. “ReStart” zespół nie zwalnia tempa! W piątek godzinie 7:00 na kanale YouTube Asfalt Records odbyła się premiera teledysku do singla “Trucizna” w którym gościnnie usłyszymy (ponownie z Bonsonem) szczecińską wokalistkę Romę znaną między innymi z zespołów Tragarze i PodKultura. Za koncepcję klipu odpowiada kolektyw Kinomotiv, natomiast reżyserią i zdjęciami zajął się duet Piotr Gołdych – Michał Bączyński. Autorem okładki oraz identyfikacji graficznej albumu “ReStart” jest Pwee3000. 

_______________________________

KPSN – Nim nastanie świt (prod. KPSN)

KPSN udostępnił w sieci kolejny numer z albumu „Pora się Żegnać”.

________________________________

ZERO – Weszło (prod. Leuko)

„Weszło” to drugi singiel z klipem promujący projekt ZERO i Leuko zatytułowany Étienne Gilson EP. Jakby tego było mało, o scenariusz i reżyserię do tego storytellingowego numeru zadbał również sam ZERO.

ZAMÓW PREORDER *ÉTIENNE GILSON EP* (Zero x Leuko) na stronie hashashins.eu

______________________________

Prykson Fisk – GUOD ESCOBAR live (prod. Smokin/Digger Dogz)

Prykson Fisk ostro zabrał się do pracy nad swoim nowym długogrającym albumem, który wyda w Visioners Label. Na sam początek jako przywitanie, szybki spontan live z jego domowego studia Komora REC.