KOKO | Jeden z Remixem | Peja z nowym klipem | #RapDaily

KOKO | Jeden z Remixem | Peja z nowym klipem | #RapDaily

Środa wlatuje skromnie, bo nowości jest nie wiele. W sieci remix numeru – Jeden – „QANTAS”, nowy teledysk od Peji i KOKO w Visioners Label.

_________________________

Jeden – QANTAS (Zixu remix)

QueQuality publikuje remix utworu Jeden „QANTAS”, którego autorem jest Zixu. Mocno futurystyczny numer zyskał na swojej neonowej barwie i w nowym wydaniu prezentuje się jeszcze lepiej niż oryginał!

„HEAVEN” to debiutancki album autorstwa charyzmatycznego rapera o pseudonimie Jeden. Bogate gry słowne, nieszablonowe podejście do składania wersów czy melodyjne flow to tylko kilka z wielu zalet wszechstronnego artysty. Raper zabiera słuchacza w wielowymiarową podróż po tytułowych niebiosach serwując mu 11 zróżnicowanych utworów, które stanowią idealnie wyważoną dawkę energii, osobistych przemyśleń i bodźców do działania.

Album zamówicie na QueShop.pl

_______________________________

Peja/Slums Attack feat. Dziun – Happy End (prod. Magiera)

W zeszłym tygodniu swoją premierę miał wspólny album Peji i Magiery „G.O.AT.”. Dziś w sieci kontynuacja promocji krążka nowym klipem do utworu „Happy End”, w którym gościnnie udzieliła się wokalistka Dziun.

____________________________

KOKO – John Doe (prod. JazBrothers)
https://youtu.be/BFQmq8wI9MU

KOKO pierwszy raz ze swoim materiałem w barwach Visioners Label. Przed Wami klip do kawałka John Doe (prod. JazBrothers), pozytywnego manifestu KOKO mówiącego o tym, że każdy dzień to walka o marzenia , które można wygrać, jeśli tylko walczysz wytrwale. Numer dedykowany jest wszystkim ludziom żyjącym z pasją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.