WCK | Peja | Johnny Slim | Bambo The Smuggler | #RapDaily

WCK | Peja | Johnny Slim | Bambo The Smuggler | #RapDaily

Niedziela się kończy, więc pora na nowe #RapDaily które obejmuje cały weekend. A co nowego? Na przykład nowe rzeczy od WCK, Peji czy Kaza Bałagane. Do tego nowa twarz w Aloha Entertainment i nowy krążek od Qlopa!

___________________

WCK – WIRUJĄCE G. (prod. Dadi)

W sieci ukazał się nowy numer od WCK który promuje nadchodzącą trasę koncertową grupy. Jak możemy przeczytać pod singlem:
„ELOOOOOOOO!!! Wszystko się elegancko u nas kręci, to macie o tym numer na bangerowym, g-funkowym bicie od Dadiego. Dzisiaj rozkręcamy melanż w Warszawie na ukrytym spocie. Daj wira żura mordo! Dj’e, graffiti, tańce połamańce na kartonach, grill, ognisko i otoczenie natury i betonu w jednym. Wbijaj na wck47.com i zgarnij CYNK, gdzie się to wszystko odbywa. Jesienią ruszamy w „STEJ TUR” w 9 miastach Polski, szukajcie wydarzeń pod tym hasłem, bilety w sprzedaży. „

__________________________

Bambo the Smuggler – Jak Nikt (prod. Nocny)

Trzeci singiel promujący pierwszy debiutancki album gołdapskiego artsyty Bambo the Smuggler pt.”Bipolard Disorder”. – „Jak Nikt”

_________________________

Zeamsone „SPORT” ft. Young Igi (Official Visualiser)

Zeamsone udostępnił w sieci nowy singiel promujący album „HUNDRED BANDS”. W numerze gościnnie udzielił się Young Igi. Preorder tutaj.

_____________________________

Peja/Slums Attack – Akacja (prod. Magiera)

„G.O.A.T. (Premiera 21/09/19) to album, którego preorder startuje już dziś! Pierwszy klip nie wcześniej niż na początku sierpnia. Za to przy starcie preorderu oddajemy Wam odsłuch jednego z utworów. Jak na razie tylko 5/6 gości na 14 zrealizowanych utworów co nie oznacza, że aż w 5/6 utworach. Procent nowej szkoły do klasyki podobnie jak przy 25_godzinach a nawet ciut mniejszy, bo jak dotąd tylko 3 utwory i kurwa jak na razie bez auto tune’a, wiec jak nie zaproszę jakiegoś małolata będę musiał zrobić to sam;)A tak na poważnie trochę na tej płycie zaśpiewałem bez specjalnych ozdobników etc. Fajnie gdyby zagościł jeszcze ktoś z kim nie udało mi się jak dotąd pracować. Żałuję, że tak samolubnie potraktowałem materiał do tego stopnia, że nie ma więcej gościnek ale podczas urlopu powstanie jeszcze kilka kompozycji, wiec kto wie. W końcu najlepsze pomysły realizuję zawsze na leżaku;) Materiał do tłoczni planujemy oddać na miesiąc przed premierą tak żeby ze spokojem przygotować HIP HOP FEVER 2 – jest jeszcze 2 tygodniowe lądowanie baterii w Stanach (pozdro Gandi Ganda) i powrót na premierę albumu, koncert w Arenie i celebrowanie 43 urodzin wraz z pojawieniem się G.O.A.T. ”

_________________________

Kaz Bałagane/APmg – W Warzywniaku (Official Audio)

W sieci ukazał się nowy numer od Kaza Bałagane pt: „W Warzywniaku”. Za produkcję odpowiada APmg.

___________________________________

QLOP – Z-Q-TE- ZWROTY [oficjalny odsłuch]

“Z-Q-TE ZWROTY” to kompilacja gościnnych zwrotek Qlop’a w 21 utworach, w tym te najbardziej znane, mniej znane i niepublikowane! Płyta “Z-Q-TE ZWROTY” wydana została w limitowanej edycji.

_______________________

Johnny Slim – Slimmin Around (PROMOMIX)

Na kanale Aloha Ent. ukazał się promomix albumu Johnny Slim „Slimmin Around”.

Johnny Slim to 24-letni raper znany również jako Slim Prezydencki, Staff Seargant Slim, Keyser Soze, Smok Zachodu. Reprezentant Stylu Którego Nie Znasz po wypuszczeniu dwóch undergroundowych projektów pokusił się o pełnoprawny album „Slimmin Around”, który ma ukazać się we współpracy z Aloha Ent. pod koniec września 2019. Nagrany w Gagarin Studio w Warszawie longplay łączy klasyczny rap z nowoczesnymi brzmieniami jak również funkiem i g-funkiem. Produkcją muzyczną zajęli się Fred Choppin’, Mese, Shane, Jon Kandy i Syndromebeats. Mix/master Wojtek Perczyński również znany jako Ensor. Gościnne zwrotki w utworze Stokartky wykonali Krzysztof Dierżykraj-Stokalski również znany jako Nastukalski, Ksh Ksh, Shibbi Shubba Pierwszy oraz Szymon Marciński również znany jako Shane. Wykonanie okładki Anna Kalmus.

30 sierpnia Johnny Slim zagra na 12 urodzinach Aloha Ent. w klubie Wir. Info o wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/445670732830217/