Renegaci Funku | Solar | Bob One x Bas Tajpan || #RapDaily

Renegaci Funku | Solar | Bob One x Bas Tajpan || #RapDaily

Czwartek przynosi nam nowe rzeczy! W sieci nowi Renegaci Funku razem z Kubą Knapem, nowy Solar, a na koniec nowy singiel od Bob One i Bas Tajpana.

__________________

Renegaci Funku & Kuba Knap – Na spokojnie (prod. bknd)

Renegaci i Knapiwo wjeżdżają z kolejnym kliponsem z FLAJ ŁAJZU. Sprawdzaj jak czilluje się latem na Mazowszu, jak grilluje Dj Bulb i na jakim tłuszczu wyrósł Prykson. Kumaj, że 24.08 o 23:59 zamykamy możliwość zakupu albumu w wersji fizycznej. Wbijaj na wck47.com i bierz to ziomalko i ziomalu. Na spokojnie, ale jednak lepiej się pośpieszyć, żeby nie było potem płaczu, że za późno.

______________________

Solar feat. KACPERCZYK, Mata, Jan-rapowanie – Zobaczymy

W sieci nowy singiel od Solara z gościnnym udziałem Kacperczyka, Jana-Rapowanie i Maty. Jak napisał Solar na swoim fanpage’u:

Wiedziałem, że chcę zrobić numer w takim składzie i byłem z każdym po słowie. Termin oddania okładki do tłoczni trzymał mi już nóż na gardle, a my wciąż nie mieliśmy nawet zalążku pomysłu. Stanąłem przed decyzją – nie będzie tego numeru na płycie, czy wymyślam tytuł w tym momencie i jakoś to będzie?
I tak 5 minut od deadline’u myślałem sobie, jak nazwiemy ten numer? 
Zobaczymy…

PS. Ruszyła właśnie sprzedaż ostatniego DROPa. Potrwa do premiery sklepowej lub do wyczerpania nakładu.https://www.sbmstore.pl/kolekcja/solar-pokoj-zero

__________________________

Bob One x Bas Tajpan – Nic o nas bez nas | prod. Bob One

„Nic o nas bez nas” – tak zatytułowany jest najnowszy singiel duetu, który dziś (22.08) trafił na MaxFloRecTV. To 2. po „Halo” zapowiedź kolejnego wspólnego krążka Boba i Basa. Po wydaniu epki i mixtape’u artyści szykują longplay’a „Teraz”

Podobnie, jak w przypadku poprzedniego singla, „Halo”, za produkcję muzyczną dzisiejszej premiery odpowiada Bob One. Singlowi „Nic o nas bez nas” towarzyszy teledysk zrealizowany przez Branch Media oraz Okiem-Drona.

Bob One i Bas Tajpan mają już na koncie wspólne projekty. W 2012 r. nagrali razem epkę zatytułowaną „Wszystko na sprzedaż”, natomiast w ubiegłym roku ukazał się ich mixtape „Po swojemu vol. 1”. Tym razem duet przygotowuje pełnowymiarowy album. Najnowszy krążek artystów będzie nosił tytuł „Teraz”. Kolejne szczegóły dot. wydawnictwa już niebawem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.