Renegaci Funku | Solar | Bob One x Bas Tajpan || #RapDaily

Renegaci Funku | Solar | Bob One x Bas Tajpan || #RapDaily

Czwartek przynosi nam nowe rzeczy! W sieci nowi Renegaci Funku razem z Kubą Knapem, nowy Solar, a na koniec nowy singiel od Bob One i Bas Tajpana.

__________________

Renegaci Funku & Kuba Knap – Na spokojnie (prod. bknd)

Renegaci i Knapiwo wjeżdżają z kolejnym kliponsem z FLAJ ŁAJZU. Sprawdzaj jak czilluje się latem na Mazowszu, jak grilluje Dj Bulb i na jakim tłuszczu wyrósł Prykson. Kumaj, że 24.08 o 23:59 zamykamy możliwość zakupu albumu w wersji fizycznej. Wbijaj na wck47.com i bierz to ziomalko i ziomalu. Na spokojnie, ale jednak lepiej się pośpieszyć, żeby nie było potem płaczu, że za późno.

______________________

Solar feat. KACPERCZYK, Mata, Jan-rapowanie – Zobaczymy

W sieci nowy singiel od Solara z gościnnym udziałem Kacperczyka, Jana-Rapowanie i Maty. Jak napisał Solar na swoim fanpage’u:

Wiedziałem, że chcę zrobić numer w takim składzie i byłem z każdym po słowie. Termin oddania okładki do tłoczni trzymał mi już nóż na gardle, a my wciąż nie mieliśmy nawet zalążku pomysłu. Stanąłem przed decyzją – nie będzie tego numeru na płycie, czy wymyślam tytuł w tym momencie i jakoś to będzie?
I tak 5 minut od deadline’u myślałem sobie, jak nazwiemy ten numer? 
Zobaczymy…

PS. Ruszyła właśnie sprzedaż ostatniego DROPa. Potrwa do premiery sklepowej lub do wyczerpania nakładu.https://www.sbmstore.pl/kolekcja/solar-pokoj-zero

__________________________

Bob One x Bas Tajpan – Nic o nas bez nas | prod. Bob One

„Nic o nas bez nas” – tak zatytułowany jest najnowszy singiel duetu, który dziś (22.08) trafił na MaxFloRecTV. To 2. po „Halo” zapowiedź kolejnego wspólnego krążka Boba i Basa. Po wydaniu epki i mixtape’u artyści szykują longplay’a „Teraz”

Podobnie, jak w przypadku poprzedniego singla, „Halo”, za produkcję muzyczną dzisiejszej premiery odpowiada Bob One. Singlowi „Nic o nas bez nas” towarzyszy teledysk zrealizowany przez Branch Media oraz Okiem-Drona.

Bob One i Bas Tajpan mają już na koncie wspólne projekty. W 2012 r. nagrali razem epkę zatytułowaną „Wszystko na sprzedaż”, natomiast w ubiegłym roku ukazał się ich mixtape „Po swojemu vol. 1”. Tym razem duet przygotowuje pełnowymiarowy album. Najnowszy krążek artystów będzie nosił tytuł „Teraz”. Kolejne szczegóły dot. wydawnictwa już niebawem.