Joda | Tata Kres | Kleszcz & DiNO || #RapDaily

Joda | Tata Kres | Kleszcz & DiNO || #RapDaily

Mamy czwartek więc weekend coraz bliżej. Koło południa wleciał taki artykuł o nadchodzącym Hip Hop Kempie, a teraz pora na nowe i świeże #RapDaily. A w nim: Joda wrzuca pierwszy singiel z nadchodzącego krążka, Kleszcz & DiNO prezentują remix „Bajki o kolorach”, a Tata Kres wrzuca nowy numer!

__________________

Joda – Osiedlowa Lambada (prod. Syndicate, LOAA)

Joda po dobrze przyjętym albumie ORIENTORIENT wraca z nowym singlem. Reprezentant BORCREW tym razem serwuje lekkie brzmienie, nie odbiegając jednak od ulubionej tematyki. Osiedlowa Lambada to utwór z nadchodzącego albumu, nad którym prace trwają.

______________________

Kleszcz & DiNO – Bajka o kolorach RMX | ANEKS

Na MaxFloRecTV pojawiła się dziś (8.08) nowa wersja „Bajki o kolorach” Kleszcza & DiNO. Odświeżony numer znajdzie się na nadchodzącym krążku artystów zatytułowanym „Aneks”. 3 wspólny album duetu jest dostępny w pre-orderze wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

Jeden z najpopularniejszych utworów z albumu „Cyrk na qłq” doczekał się remixu. Jego autorem jest nie kto inny, jak DiNO. Numer jako bonus track znajdzie się na „Aneksie”, czyli 3. płycie duetu Kleszcz & DiNO. Dotychczas zaprezentowane zostały takie single, jak: „Dzień świstaka”, „Ostatni raz” z gośc. udziałem Jakuba Nycza oraz „Drakula”.

„Aneks” stanowić będzie uzupełnienie poprzednich albumów, czyli „HorRYM JESTem” oraz „Cyrku na qłq”, a także zamknięcie pewnego etapu w twórczości duetu. Pełen spis utworów z krążka dostępny jest pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-Aneks-PREORDER/944.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na koniec sierpnia. Jeszcze przed ukazaniem się „Aneksu” dowiedzieliśmy się, że w przygotowaniu jest już kolejny projekt Kleszcza. Artysta zakomunikował niedawno w mediach społecznościowych, że w kooperacji z Opałem nagrał materiał na EP-kę. Zapewne już niedługo poznamy szczegóły tej współpracy.

___________________

Tata Kres „MORDO”

W sieci ukazał się nowy numer od Taty Kresa. Za produkcję numeru odpowiada Budzza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.