Joda | Tata Kres | Kleszcz & DiNO || #RapDaily

0
25
views

Mamy czwartek więc weekend coraz bliżej. Koło południa wleciał taki artykuł o nadchodzącym Hip Hop Kempie, a teraz pora na nowe i świeże #RapDaily. A w nim: Joda wrzuca pierwszy singiel z nadchodzącego krążka, Kleszcz & DiNO prezentują remix „Bajki o kolorach”, a Tata Kres wrzuca nowy numer!

__________________

Joda – Osiedlowa Lambada (prod. Syndicate, LOAA)

Joda po dobrze przyjętym albumie ORIENTORIENT wraca z nowym singlem. Reprezentant BORCREW tym razem serwuje lekkie brzmienie, nie odbiegając jednak od ulubionej tematyki. Osiedlowa Lambada to utwór z nadchodzącego albumu, nad którym prace trwają.

______________________

Kleszcz & DiNO – Bajka o kolorach RMX | ANEKS

Na MaxFloRecTV pojawiła się dziś (8.08) nowa wersja „Bajki o kolorach” Kleszcza & DiNO. Odświeżony numer znajdzie się na nadchodzącym krążku artystów zatytułowanym „Aneks”. 3 wspólny album duetu jest dostępny w pre-orderze wyłącznie na www.MaxFloSklep.pl

Jeden z najpopularniejszych utworów z albumu „Cyrk na qłq” doczekał się remixu. Jego autorem jest nie kto inny, jak DiNO. Numer jako bonus track znajdzie się na „Aneksie”, czyli 3. płycie duetu Kleszcz & DiNO. Dotychczas zaprezentowane zostały takie single, jak: „Dzień świstaka”, „Ostatni raz” z gośc. udziałem Jakuba Nycza oraz „Drakula”.

„Aneks” stanowić będzie uzupełnienie poprzednich albumów, czyli „HorRYM JESTem” oraz „Cyrku na qłq”, a także zamknięcie pewnego etapu w twórczości duetu. Pełen spis utworów z krążka dostępny jest pod tym adresem: https://maxflosklep.pl/pl/p/Kleszcz-DiNO-Aneks-PREORDER/944.

Premiera wydawnictwa zaplanowana jest na koniec sierpnia. Jeszcze przed ukazaniem się „Aneksu” dowiedzieliśmy się, że w przygotowaniu jest już kolejny projekt Kleszcza. Artysta zakomunikował niedawno w mediach społecznościowych, że w kooperacji z Opałem nagrał materiał na EP-kę. Zapewne już niedługo poznamy szczegóły tej współpracy.

___________________

Tata Kres „MORDO”

W sieci ukazał się nowy numer od Taty Kresa. Za produkcję numeru odpowiada Budzza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.