niumicpl@gmail.com

Jopel | donGuralesko | Flojd/Wiro || #RapDaily

Jopel | donGuralesko | Flojd/Wiro || #RapDaily

Poniedziałek, a razem z nim dosłownie wysyp nowości z polskiego rap podwórka. W sieci na przykład ukazał się nowy klip od donGuralesko, Jopel zapowiada album, Undadasea z nowym trackiem, Flojd i Wiro puszczają w sieć nowy numer, nowy klip od Kartkiego, kolejna zapowiedź od Steel Banging i na koniec Kuba Knap i Renegaci Funku wrzucają nowy album! Sprawdzajcie to!

_______________________

donGURALesko – Nie ma takiej ceny (prod. James Wantana)

Osiem upalnych dni. Bluza z kapturem przy +40 C’. Dziesiątki prac, setki tagów i wlepek. Setki przemierzonych kilometrów. Malaga. Tarifa. Kadyks. La Linea. Gibraltar. Marbella. Wszystko po to aby zaznaczyć swoją obecność. Być wolnym jak ptak. Być wolnym jak wilk.

“Oddam Ci cały świat dla tych kilku chwil”.

“Nie ma takiej ceny” to nietuzinkowe, dokumentalne podejście do formy teledyskowej – zapis kontrowersyjnych działań artystycznych w nowych przestrzeniach miejskich napotkanych w czasie ośmiodniowej podróży poznańskiego artysty Noriakiego. Motywem przewodnim jest charakterystyczna postać zwana Watcherem z którą artysta podróżuje po całym świecie. Watcher zmienia napotkany kontekst miejsca, używając jak najprostszej formy, dodając atrybuty zmienia znaki, mury, ściany oraz wszelkie napotkane obiekty w przestrzeni miejskiej.

„Latające Ryby” kupicie w Empikach w całej Polsce, oraz na donguralesko.pl

_____________________________

Jopel – Zenit (Prod. Bobair & Pawbeats, Scratch: Dj Perc)
https://youtu.be/BtLdFry3moE

Jopel powraca i udostępnia w sieci nowy/stary numer pt: „Zenit”. Za produkcję utworu odpowiadają Bobair & Pawbeats, za skrecze DJ Perc.

Więcej informacji na temat numeru, jak i kolejnych planowanych działań Jopela w poniższym wpisie:

https://www.facebook.com/jopelmusic/posts/2431932413531961?__xts__%5B0%5D=68.ARDjbNkbASjNtAxsw1szJFYHgOwNlUVSo5hwYTxx3zp3Zn4o6m7YQCLYEVqK9gP_Jay89UFLzzEDO4xhhnCkkFoPoss02XoiZ3wcmZUQrnoWR0A5Hd7uGQhJlsZclQQEGn1mdVRDow0ZVW-80QK_Xs8l48WrO0GEn6cnMREKZUMlt7XHVi179TigV43l-xKq5L-85a-puthEkoqNTO2Jgi8LlVbQXJ8y6lcmtO7oBmS8-54onb2eQeIyAvDiTh7Vtmdty_BxivqcNNRAZgiU6zbt0Niq0ck_vmGFbETeJFsAzmnsn_gdw9gQjsV5QFWdOnZr2LMOtq-IY2pTZoTD2hJDAw&__tn__=-R

_____________________________

RENEGACI FUNKU & KUBA KNAP „FLAJ ŁAJZ” (CAŁA PŁYTA)

Oto album Renegaci Funku i Kuba Knap „FLAJ ŁAJZ”.

Po pół godziny u Pryksona gadaliśmy jak starzy kumple, padł pomysł a po następnych dwóch siedleckich akcjach album poszedł do aranży. Lato na Mazowszu jest cudowne i da się odlecieć daleko prawie nie ruszając się z chaty. Ta płytka to pomyślny wiatr dla lotników. Na sierpniowym niebie nie ma bombowców ani burzowej groźby, manewry można robić dla frajdy i odpoczynku. I dzięki temu to jest i tak to ma fruwać. Życzę mięciutkich lądowań.

Preorder trwa do 23.08 23:59. Tłoczymy tyle, ile zamówicie. https://wck47.com/sklep/ Wysyłka do końca sierpnia. Digipack z niespodzianką z dzieciństwa.

________________________

TO JEST UNDA BEACHEZZZ (10/08/19)

Undadasea udostępnili w sieci nowy numer, i przy okazji zapowiadają swój koncert w Chałupach. Link do wydarzenia macie tutaj:
https://www.facebook.com/events/358571945056019/

_____________________

Dudek P56 x Kaczy Proceder x Żary JLB x Steel Banging – Bez smutku na twarzy

Na kanale Step Records ukazał się nowy klip promujący producencki album Steel Banging którego premiera już 9 sierpnia! W numerze „Bez smutku na twarzy” udzielili się Dudek P56, Kaczy Proceder i Żary JLB. Album możecie zamawiać na preorder.pl

_______________________

Flojd/Wiro – Uratuj mnie

Na kanale DeNekstBest ukazał się luźny kawałek od Flojda i Wiro okraszony skromnym obrazkiem.

_________________________

kartky – nie umiem spać w nocy, bo patrzę na księżyc (prod. Indeb)

„nie umiem spać w nocy, bo patrzę na księżyc” to nowy klip od Kartkiego promujący album „Dom na skraju niczego”, który ukazał się 2 sierpnia. Album wciąż możecie zamawiać tutaj: https://queshop.pl/