Gedz | Sarius | O.S.T.R. & Organek || #RapDaily

Gedz | Sarius | O.S.T.R. & Organek || #RapDaily

Poniedziałek, nowy tydzień, a jednocześnie nowe rzeczy z polskiego rap podwórka. Dziś w sieci ukazał się na przykład nowy Gedz, a konkretnie to Jego nowy singiel, do tego Sarius udostępnił kolejny numer z nadchodzącego krążka, O.S.T.R. nagrał numer z ØRGANKIEM, Karian wrzucił nowy numer, i podobnie postąpił Epis Dym KNF. Sprawdzajcie co nam przyniósł poniedziałek!

_____________________

Sarius – Sam (prod. Gibbs)

W sieci ukazał się drugi klip promujący nadchodzący album Sariusa pt. „Pierwszy Dzień Po Końcu Świata”. Za produkcję numeru „Sam” odpowiada Gibbs, a video to dzieło ekipy AG Studio. Wraz z premierą teledysku na stronie http://antihype.pl wystartowała limitowana przedsprzedaż płyty. Wydanie preorderowe zawiera dwa dodatkowe numery oraz dedykowaną, kolekcjonerską bandanę.

____________________________

Gedz – Otchłań

„Otchłań” to trzeci singiel z nadchodzącego albumu Gedza – „Bohema”, którego premiera będzie miała miejsce 06.09.2019. Tym razem Gedz wraca na tor melancholii i ciężkich emocji. Utwór wyprodukowany został przez Shdow’a i 808bros. Za mix i mastering odpowiada Grrracz.

Album zamówisz tutaj: NNJL.PL/BOHEMA

________________________

ØRGANEK & O.S.T.R. – To nie miało prawa się stać – z filmu „Piłsudski”

O.S.T.R. i Organek w oficjalnym teledysku do utworu „To nie miało prawa się stać”, który jest muzyczną ilustracją dla zbliżającego się wielkimi krokami filmu pt. „Piłsudski”!

___________________________

Karian – Szaroburo ? (prod. Koke Fin)

Na kanale Hashashins ukazał się nowy numer od Kariana pt: „Szaroburo”. Za produkcję utworu odpowiada Koke Fin.

_________________________

EPIS DYM KNF ft. Jongmen, Dawid Obserwator, Mara MDM – Decyduj

EPIS DYM KNF konsekwentnie zbliża się do wydania swojego czwartego albumu pod szyldem opolskiej wytwórni Step Records. Raper prezentuje kolejny klip z nowej płyty „Hybryd”, w którym gościnnie możemy usłyszeć i zobaczyć Jongmena, Dawida Obserwatora oraz Mare MDM.

Charakterystyczny głos Episa, oryginalne flow oraz dbałość o warstwę tekstową sprawiły, iż raper zapracował sobie na szacunek zarówno fanów ulicznego rapu, jak i u zwolenników nieco lżejszych brzmień.

Premiera albumu „Hybryd” przewidziana jest na jesień tego roku.