Bajorson | Ńemy | Pokahontaz | Gospel || #RapDaily

Bajorson | Ńemy | Pokahontaz | Gospel || #RapDaily

Weekend jest krótki, więc śmiało można z piątku, soboty i niedzieli zrobić jeden dzień. A co ciekawego ukazało się w przeciągu tego jednego dnia złożonego z trzech? Bardzo proszę 🙂 Pokahontaz wrzuciło do sieci piękny teledysk, Ńemy udostępnił kolejny i jednocześnie ostatni przedpremierowy singiel, Bajorson zapowiedział krążek, a Gospel wrzucił nowy numer. Sprawdźcie to!

________________________

Pokahontaz – 100 lat | prod. Magiera

Na MaxFloRecTV trafiła muzyczna niespodzianka od Pokahontaz. Utwór zatytułowany „100 lat” powstał z okazji setnej rocznicy wybuchu 1. Powstania Śląskiego. Numerowi towarzyszy okolicznościowy wideoklip związany z wydarzeniem. Sprawdź, jak Rahim i Fokus opowiadają o historii Śląska.

Organizatorzy zaprosili nas do udziału w koncercie upamiętniającym 100-lecie wybuchu 1. Powstania Śląskiego w Mysłowicach. Przy tej okazji zostaliśmy zapytani, czy nie napisalibyśmy utworu o tej tematyce, na co przystaliśmy − wspomina Rahim. Numer „100 lat” w całości zainspirowany został wydarzeniami historycznymi.

Teledysk powstały do premierowego utworu w całości zrealizowała ekipa CAMeleon Film Studio. Singiel nagrano w MaxFloStudio pod okiem Dawida Twardowskiego do bitu Magiery. Twardowski odpowiada też za miks i mastering „100 lat”. Skrecze dorzucił natomiast DJ West.

14 sierpnia na terenie byłej kopalni KWK Mysłowice odbędzie się widowisko muzyczno- audiowizualne, w trakcie którego nie zabraknie na pewno utworu „100 lat” w wykonaniu Pokahontaz. Tego dnia na scenie obok Rahima i Fokusa wystąpią artyści prezentujący przeróżne gatunki muzyczne. Wszystkich jednak łączyć będzie silny związek z Górnym Śląskiem.

______________________________

Ńemy – White Lies

„Rzecz o tragicznym poświęceniu i zbawiennym wpływie dialogu na ludzką psychikę.” – tak sam Ńemy opisuje swój najnowszy, trzeci singiel zapowiadający epkę YALP pt „White Lies”.

Anglojęzyczny projekt artysty z Sierpca, łączący delikatne falsetowe śpiewy z agresywnym, amerykańskim rapem i nowoczesnymi bitami ma ukazać się w formie cyfrowej już 2 sierpnia przy współpracy z Agora Digital Music.

Autorem słów, muzyki i wykonawcą utworu jest Ńemy – za miks i mastering odpowiada sound designer i producent z Płocka, Paweł Bartnik.

__________________________

Gospel – klub robi łup feat.Pietrek Pan prod. Zack Hemsy & Burak Yater

W sieci ukazał się nowy numer od Gospela promujący mixtape – „Malagos”.

” W lustrach mięszka diabeł uważajcie nie chadzajcie do tego elektopiekla bo zgubicie się w dupie albo co gorsza ktoś zgóbi się w waszej Rudobrody nie cpiej pisz książeki „

__________________

Bajorson – Saturator

Bajorson prezentuje album „Kryminogenny”. To pierwsze pełnoprawne wydawnictwo doświadczonego warszawskiego rapera i uczestnika licznych bitew freestyle. Dzięki unikalnemu stylowi rapowania i szczerości zawieranej w tekstach, Bajorson zdołał wyrobić sobie renomę w polskim środowisku hip-hopowym. Energia, bezkompromisowość, bogaty zasób słów oraz ogromny bagaż historii przeżytych przez rapera to najważniejsze atuty jego oryginalnego i niepowtarzalnego stylu.