niumicpl@gmail.com

Teraz i tutaj” || Kroolik Underwood z nowym klipem!

Teraz i tutaj” || Kroolik Underwood z nowym klipem!

„ Teraz i tutaj ” to drugi teledysk promujący album Kroolik Underwood „Łapacz snów”. Premiera jest przewidziana na 24/11/2017.

Preorder zamówicie tutaj.

Po 4 latach od wydania swojej ostatniej płyty, Kroolik Underwood, reprezentant poznańskiego labelu RPS Enterteyment ,należącego do jednego z filarów  Polskiego Rapu czyli Peji, powraca z nowym albumem zatytułowanym „Łapacz snów”. Tytuł, jak tłumaczy sam Kroolik wziął się stąd, iż cała warstwa tekstowa powstała podczas bezsennych nocy, tuż przed snem bądź zaraz po przebudzeniu w niecałe 2 tygodnie. Po za tekstami, również muzyka jak i cała produkcja krążka jest dziełem rapera. Znajdziemy na nim 14 pozycji utrzymanych w newschoolowym klimacie ,tworzących jedna spójna całość. Możemy usłyszeć tu gości takich jak Peja, Buczer, Kacper HTA czy Kuba CE (Collegium Elemente).

Jest to niewątpliwie mój najlepszy i najbardziej osobisty album– mówi Kroolik Underwood. „Łapacz snów” będzie promowany 3 teledyskami do utworów „Windą ponad dach” , „Teraz i tutaj”  oraz „Ile wart?”.