„Skrzydła” – Nowy klip promujący „Nowy Rozdział”!

„Skrzydła” – Nowy klip promujący „Nowy Rozdział”!
„Skrzydła” – nowy klip od B.R.O już w sieci”

Jest to kolejny singiel promujący album artysty pt. “Nowy rozdział”. Utwór został w pełni wyprodukowany przez warszawskiego rapera. Za video odpowiada ekipa Distort Media.

„Kawałek „Skrzydła”, to nie tylko kolejny singiel z płyty. Dla mnie to jeden z najbardziej ambitnych projektów, jakie wyszły spod mojej ręki. Zarówno tekstowo, jak i muzycznie, utwór jest dopracowany, dojrzały i wysmakowany, a dodatkowo został uzupełniony wspaniałym klipem, który jeszcze mocniej podkreśla jego wyniosłość.” – tak o najnowszej produkcji wypowiada się B.R.O.

Premiera albumu już 1 kwietnia.

Album w preorderze dostępny jest tylko tutaj.

„Nowy rozdział” to materiał w całości nagrany, zmiksowany i zmasterowany przez B.R.O. Raper zajął się również większością produkcji, za wyjątkiem dwóch numerów, za które odpowiedzialni są Eurii oraz SoDrumatic. Nadchodzące solo z jednej strony podsumowuje dotychczasową drogę rapera i związane z nią życiowe zmiany, z drugiej zapowiada wejście w nową epokę – muzycznie i prywatnie. Wszystkie utwory wiążą się w jedną spójną całość, jednakże dzięki uniwersalnej treści, każdy z nich broni się również singlowo, nie tracąc nic po oderwaniu go od muzycznej historii. 

„Nowy Rozdział”  to 13 kawałków, które charakteryzuje zabawa formą, łączenie rożnych konwencji muzycznych, techniczne dopracowanie i wartościowe teksty. Artysta daje popis sprawności flow i płynnie posługuje się rożnymi brzmieniami – od nowoczesnego trapu, przez electro, elementy muzyki klubowej, po bardziej wymykające się opisom konwencje.