„Sztorm” – nowy klip zapowiadający album Buczera!

„Sztorm” – nowy klip zapowiadający album Buczera!
„Sztorm” to kolejny klip promujący najnowsze wydawnictwo toruńskiego rapera pt. 33.

Pozory często mylą i co widać na pierwszy rzut oka nie oznacza tego, że w środku panuje spokój i harmonia, o tym właśnie opowiada ten kawałek. Buczer jak każdy z nas ma w sobie ciemną i jasną stronę, czasami ta pierwsza dochodzi do głosu i wtedy nadciąga „Sztorm”…

Płyta zawiera 18 premierowych utworów. Za produkcje odpowiedzialni są w większości CRACKHOUSE ale kilka kawałków wyprodukował też Zelo. Za realizację teledysku odpowiedzialny jest Dondi. Album już niedługo do nabycia w najlepszych sklepach muzycznych.

„33… Chrystusowy wiek. To właśnie wtedy, gdy skończyłem 33 lata w moim życiu nastąpił zwrot. Zatrzymałem się i zawróciłem z drogi, którą szedłem do tej pory, a która prowadziła mnie na samo dno. To właśnie w tym wieku przestałem pić alkohol i brać narkotyki. Jest to pierwsza płyta w moim dorobku którą nagrałem NA TRZEŹWO!

Trzymasz w dłoni moje myśli, moje uczucia, mój ból i moje radości… bagaż moich doświadczeń. Każdy ma swoją „drogę”, a ja w końcu odnalazłem tą właściwą dla siebie, tą z której już nigdy nie chciałbym zboczyć. Dziękuje WSZYSTKIM, którzy byli przy mnie w tym trudnym czasie. Tym, którzy nie wytrzymali i odeszli również całego serca szczerze dziękuję. Każdy z Was ma w moim sercu tylko swoją cząstkę i nic nigdy tego nie zmieni. Dziękuję Bogu każdego dnia za to co mogłem przejść, za wszystkie trudy i radości. Dziękuję rodzinie, przyjaciołom, znajomym. Pozdro grupa „WRZOS”! Jestem wdzięczny za to, że żyję i mogę nadal zmieniać swoje życie. Dostałem drugą szansę i zrobię wszystko by jej nie zmarnować.

„… bo przeszłość to dla mnie już żaden jest ciężar, a fundament tego kim dzisiaj jestem”

Płytę dedykuję każdemu z Was, bo gdyby nie Wy, nie było by mnie…” Buczer

Więcej informacji o płycie znajdziecie tutaj. (Link).