Sun Festival 2023 z ogłoszeniami! Bilety w sprzedaży!

Sun Festival 2023 z ogłoszeniami! Bilety w sprzedaży!

Sun Festival 2023, czyli prawdopodobnie najgorętszy festiwal lata odsłonił pierwsze karty i jak można było się spodziewać, zaczął ogłoszenia od bardzo mocnego startu.
Do tej pory wśród ogłoszonych artystów znalazły się czołowe ksywy z polskiego (i nie tylko) rap podwórka, a to prawdopodobnie jeszcze nie koniec ogłoszeń
.

Wśród do tej pory ogłoszonych artystów znaleźli się:

Sun Festival 2023, to w sumie dość nowa impreza na koncertowej mapie Polski, w tym roku na to wskazuje. Ale już teraz, przed drugą edycją wszyscy mówią o tej imprezie. Topowi artyści, strefa gamingowa, strefa mody, a w niej niezależne marki odzieżowe. To tylko kilka atrakcji, jakie planują w tym roku organizatorzy.

Sun Festival 2023 to nie tylko impreza muzyczna, ale najciekawsze miejsce, pełne rozrywki w różnych wymiarach. Wszystko odbędzie się w Kołobrzegu, w miejscu, po byłym lotnisku w Bagiczu, nad samym morzem. Czy to nie brzmi jak idealny plan na wakacje?

W dniach 28-30 lipca 2023, miejsce imprezy będzie posiadało kilka scen, na których pojawią się topowi artyści, strefy chillout, pola namiotowe różnych kategorii, oraz miasteczko SunCity. Wszystko po to, aby uczestnicy imprezy, mogli bawić się i korzystać non stop, doznając wszystkiego co najlepsze, ciesząc się latem.

Mieszkańcy pola namiotowego, czyli miasteczka Suncity będą mieli do dyspozycji strefę dzienną, w której znajdować się będą bary z bogatą ofertą gastronomiczną oraz Strefę Gamingową w której będą mieli możliwość zmierzyć się z topowymi graczami! To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w miasteczku pojawi się tez Strefa Mody, w której ucestnicy imprezy, będą mogli spotkać niezależne polskie marki, związane z modą streetwear’ową.

BILETY NA WYDARZENIE ZNAJDZIECIE NA OFICJALNEJ STRONIE
WWW.SUNFESTIVAL.PL

A tak impreza wyglądała na pierwszej edycji: