niumicpl@gmail.com

DIAPORAMA || O.S.T.R. z premierą nowego albumu!

DIAPORAMA || O.S.T.R. z premierą nowego albumu!

Dziś dzień premiery nowego albumu O.S.T.R. – DIAPORAMA! To pierwsza solowa płyta Artysty od 2020 roku! Cały materiał dostępny jest już na serwisach streamingowych, a na YouTube pojawił się klip do utworu CRISTAL. Muzykę do CRISTAL stworzył O.S.T.R., mix i mastering wykonał DJ Haem, a klip jest dziełem Pawła Zawadzkiego z ekipy LifeMediaEnt!

Wielki powrót O.S.T.R. po 3 latach nieobecności! Utwór “FLAM” zwiastuje nowy album Artysty, który ukaże się już 12 kwietnia! Preorder DIAPORAMA, bo taki tytuł nosi to wydawnictwo, wystartował właśnie na nowyostr.pl. Limited Lavender Vinyl zostanie wytłoczony w liczbie jedynie tysiąca egzemplarzy!

Autorem pełnej identyfikacji graficznej albumu jest agencja Connect The Dots pod przewodnictwem Huberta Błaszczyka!

Przez 20 lat kariery O.S.T.R. przyzwyczaił słuchaczy do regularnego wydawania albumów co rok. W latach 2020-2022 Artysta zrobił sobie pierwszą wydawniczą przerwę, rozpalając apetyty słuchaczy do granic możliwości. Śmiemy twierdzić, że DIAPORAMA to najbardziej wyczekiwany album hip-hopowy tego roku!

Album został w przeważającej większości wyprodukowany przez O.S.T.R.. Czas przerwy Artysta wykorzystał na poszukiwanie aktualnych, świeżych brzmień, podróżując w tym celu po całej Europie, a także po USA. Efektem czego było nawiązanie współpracy artystycznej z brytyjskim producentem Carnsem Hillem – prekursorem gatunku UK drill i producentem m.in. Skepta. Hill wyprodukował jeden utwór na DIAPORAMĘ, w którym gościnnie na majku usłyszymy kilku brytyjskich wykonawców.