HHULTRAS od Włodiego to coś więcej niż zwykły album!

HHULTRAS od Włodiego to coś więcej niż zwykły album!

Nadszedł dzień na który czekało wielu fanów rodzimego hip-hopu, reprezentant stolicy Włodi po dwóch latach od ostatniego albumu „W/88”, prezentuje swój solowy materiał „HHULTRAS” wydany nakładem Def Jam Recordings Poland.

Siódmy solowy krążek rapera promowało pięć singli. Pierwszy zgodnie „Z Planem”rozpoczął zadymiona Włodkową sagę, drugi dał nam nostalgiczny „Przystanek”, a trzeci mocarny tytułowy singiel „HHULTRAS” rozpoczął sprzedaż preorderu. Nie zabrakło również weteranów polskiego hip-hopu – Borixona i Kaliego, których mogliśmy usłyszeć w kawałku „Legit Check”, czy też wydany zaledwie wczoraj klimatyczny singiel „Należne Miejsce” na którym udzielili się gościnnie Ero JWP oraz Wilku WDZ.

„Za nim wjadą napisy końcowe
Udowodnię, że choć nie jestem mistrzem pióra
Moje teksty to coś więcej niż makulatura
Ta płyta to coś więcej niż zwykły repertuar
A Włodi to koś więcej niż Werter z głową w chmurach”

Na drugim wydawnictwie artysta znany ze swojej autentyczności zaznacza swoją pozycje i konsekwentnie wyraża swoje zaangażowanie w muzykę. Na albumie znajdziemy dziesięć utworów o mocnym brzmieniu. Surowe, nieraz mroczne produkcje z warszawskim sznytem Włodiego wyprodukował w większości Ńemy. Do całości płyty smaku dodali Szczur JWP, Soulpete, Smokin oraz The Returners. Wśród gości znalazły się postacie od rapowego podziemia po sam mainstream, są to Ero JWP, Wilku WDZ, Fisz, Gruby Mielzky, Bartek KOKO, Konrad Brzos, Hedora, Pih, Borixon oraz Kali.

Wraz z premierą nowej płyty legenda polskiego rapu zaprasza na premierowe koncerty w Krakowie, Wrocławiu i Warszawie. To wyjątkowa okazja nie tylko by usłyszeć najświeższy materiał, ale również klasyczny solowy repertuar rapera, utrzymany w typowej dla Włodka surowej i zadymionej konwencji. A to wszystko w niepodrabialnym warszawskim stylu tak charakterystycznym dla prawdziwego HHULTRASA.

21.04 Kraków http://bit.ly/3TULl9M
22.04 Wrocław http://bit.ly/3ZrPPWH
27.04 Warszawa http://bit.ly/3nxeYlE

Album jest już dostępny we wszystkich serwisach streemingowych oraz w salonach Empik, ciągle też można go zamówić na stronie sklepu www.defjam.pl/wlodi znajdziecie tam również ostatnie sztuki oryginalnego merchu oraz ściśle imitowany ULTRAS Box. Każdy z boxów został podpisany przez artystę i zawiera metalowe przypinki, plakat z tytułową postacią autorstwa Lisa Kuli oraz pakiet wlepek.