niumicpl@gmail.com

To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem || Kosi & Szczur

To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem || Kosi & Szczur

„To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem” to tytuł nowego albumu, jak również pierwszego singla od Kosiego, czyli reprezentanta jednej z najbardziej zasłużonych i legendarnych ekip na polskiej scenie rapowej – JWP.

Kosi łączy siły z producentem Szczurem, który odpowiada w całości za wersję muzyczną albumu, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Def Jam Recordings Poland.

W singlu „To Wydarzyło Się Naprawdę – Oprócz Tego, Co Zmyśliłem” Kosi zagina czasoprzestrzeń, lata helikopterem, zwiedza Seszele, a przy okazji lirycznie rozjeżdża buldożerem wielkości wieżowców innych raperów. Tak, to wszystko wydarzyło się naprawdę, oprócz tego, co zostało zmyślone. Jeżeli jesteście ciekawi co takiego rzeczywiście się wydarzyło, koniecznie sprawdźcie klimatycznie skraszowany street video autorstwa Stefana Augustina z STREET CONCEPT.

Na drugim solowym wydawnictwie Kosiego nie zabraknie charyzmatycznego stylu, trafnych obserwacji świata przemieszanych z nowoczesnym, a niekiedy mrocznym i eklektycznym brzmieniem, które przygotował Szczur. Ta idealnie dobrana mieszanka gwarantuje solidne i jakościowe rymy z treścią w nowym wymiarze. Album doprawią wyśmienici goście, którzy będą ujawnieni wkrótce.

Preorder albumu dostępny jest na defjam.pl w trzech wersjach: standardowej CD, kasety oraz limitowanej wersji preorderowej. Kolekcjonerska wersja albumu z przygotowaną specjalnie poligrafią zawiera dodatkowy bonus track oraz ekskluzywny zin „FALE NA ULICACH”, zawierający niepublikowane wcześniej zdjęcia oraz wywiad z autorami. Wyjątkowa oprawa graficzna wydawnictwa to wyśmienita praca Full Metal Jacket.

Dodatkowo do albumu powstał oryginalny limitowany merch w postaci specjalnych kart do gry zaprojektowanych przez Kosiego, czarnych koszulek oraz bluz  z nadrukami wykonanymi srebrną odblaskową farbą.