magister sztuki || kuban z nowym singlem!

magister sztuki || kuban z nowym singlem!

” magister sztuki” – Kuban na stałe przerywa urlop dziekański.

W marcu premiera nowego albumu Kubana. Do sieci trafił kolejny singiel promujący krążek „spokój”. Za produkcję bijącego pewnością siebie numeru „ magister sztuki” odpowiada Favst.

„magister sztuki” stanowi duży kontrast względem poprzednich singli zapowiadających wydawnictwo. Jest tutaj sporo rapu i zuchwałych linijek. Raper bez kompleksów rozprawia się ze swoją dotychczasową nieobecnością na scenie, która stanowi istotny element wielu dyskusji w środowisku.

Teledysk do singla został zrealizowany dzięki wsparciu uznanego twórcy internetowego – Buddy. Klip można zobaczyć tutaj: 

Album ,,spokój” ukaże się na rynku w marcu nakładem założonego przez rapera wydawnictwa dobziludzie. Oprócz „magistra sztuki” płytę zapowiadają single „na okrągło”, który trafił do zestawienia najchętniej odtwarzanych kawałków przez rozgłośnie radiowe, „jak nie wrócę po północy” z udziałem Szpaka, i numer z Bedoesem „pamiętam siebie” wyprodukowany przez Favsta.

Album zamówicie na dobziludzie.com

Kuban ogłosił też krótką trasę koncertową która łącznie obejmuje 4 miasta.
(Bilety znajdziecie klikając w obrazek)

Tak sie za Wami stesknilem, ze sobie nie wyobrazacie. Stresuje sie i skacze z radosci jednoczesnie. Jak zapytacie czemu tylko tyle koncertów, to dlatego, ze ta trasa byla zaplanowana na jesien. Ale dotarlo do mnie, ze nie wyobrazam sobie pojechac na letnie festiwale i nie zagrac najpierw dla Was. Te cztery koncerty bedą dla mnie czyms wyjatkowym. Dlaczego? Czuje, ze dacie mi na nich odżyć i w koncu bede spokojniejszy