Świat znów zwariował w 23 lata. Nowy TEDE!

Świat znów zwariował w 23 lata. Nowy TEDE!

Świat znów zwariował w 23 lata, a TEDE wydaje nowy singiel

TEDE po ogromnym sukcesie swojego ostatniego, nostalgicznego wydawnictwa “ESPEORTE 0121” nawiązującego do solowego debiutu, postanowił ponownie wydać płytę bez pomocy żadnego producenta. Tym razem nie posłużył się jednak kompozycjami muzycznymi sprzed lat, a po wielu latach przerwy znów wcielił się w rolę beatmakera.

Singiel “ŚWIAT23” w oczywisty sposób followup’uje do legendarnego “ Świat zwariował 23 lata” DJ-a 600V z gościnnym udziałem warszawskiego rapera. Od podbitego sampla pochodzącego ze wspomnianego kawałka, aż po unikatowe ujęcia i kadry z lat 2000, które nigdy wcześniej nie były publikowane. Kompozycja wideo, autorstwa HEAVY BREAD, spięta anachronicznymi wstawkami tworzy spójną całość. Lirycznie nie brakuje celnych punchy i porównań czy ukrytych wątków i wniosków, z których słynie twórczość hip-hopowego artysty.

Raper na najnowszej płycie zaserwuje słuchaczom podróż przez kilkanaście różnorodnych muzycznie kawałków. Ponadto, pierwszy raz od lat, na albumie poza samym artystą pojawiają się goście.

Wszystko jest 3 – dlatego album ukaże się 3.03.2023 na 3 nośnikach: CD, płycie winylowej oraz kasecie magnetofonowej.
Wraz z dedykowanym merchem NWJ x PLNY, który dostępny jest na stronie 

https://hajphajshejt.pl/