RAP STAGE Tour już wkrótce w Twoim mieście!

RAP STAGE Tour już wkrótce w Twoim mieście!

RAP STAGE Tour już wkrótce w Twoim mieście!

Bisz, Te-Tris, VNM, Zeus i BonSoul na jednej scenie. Choć znają się od lat i ich drogi muzyczne zdążyły się przecinać w różnych projektach, to w takim składzie jeszcze ich nie widzieliście! To zupełnie świeży koncept, który łączy w sobie rapowego ducha skillsów i nacisku na treść, ze świeżym brzmieniem i spojrzeniem na scenę. Doświadczenie, skillsy – rap w najczystszej postaci.

Już niebawem, w sześciu największych miastach podczas Rap Stage Tour, usłyszymy na żywo numery, jak „Pamięć” Te-Trisa, „Centymetr” VNM-a, „Hipotermia” Zeusa, „Pan Śmieć” Bonsona czy „Błękit” Bisza. Ta trasa to odpowiedź dla wszystkich, którzy pytają: „gdzie się podział hip hop, na którym się wychowałem?”

BILETY NA KONCERTY ZNAJDZIECIE NA RAPSTAGE.PL

Promujący trasę RAP STAGE numer „Jak u siebie” to kombo, jakiego jeszcze nie było – połączenie 5 mc’s z krwi i kości z nowoczesnym brzmieniem Shdowa i Hubiego, okraszone klipem KoozaVideo – to coś, co na długo zapisze się w historii polskiego rapu. Zupełnie, jak ta historyczna trasa – nie może Cię na niej zabraknąć! Cytując klasyka: Do zobaczenia u Ciebie w mieście!

Prowadzenie koncertów – Yurkosky

Terminarz:

20.01 – Poznań, Klub 2Progi
28.01 – Wrocław, Zaklęte Rewiry
3.02 – Łódź, Klub Lordis
10.02 – Warszawa, Klub Hybrydy
18.02 – Kraków, Klub Kwadrat
26.02 – Gdańsk, Klub Parlament