XXV JWP B-DAY już za miesiąc!

XXV JWP B-DAY już za miesiąc!

XXV JWP B-DAY
Wpadaj to Kolegów spotkasz!

W ostatnich latach warszawska ekipa jest aktywna jak nigdy wcześniej. 2020 rok przyniósł nam zespołowych “Kolegów”. 2021 rok to “ABCD” Erosa z Głową PMM; “Powrót z drogi donikąd” Siwersa; solowy debiut Kosiego w postaci “IS.OK” czy wreszcie drugi solowy Ero z “Eroizmem”. A kilka miesięcy temu panteon solowych projektów uzupełnił jeszcze Łajzol znakomitym “Łajzol Serious”, więc zdecydowanie jest co świętować.

Dodać do tego należy, że to już 25 rok działalności pod szyldem JWP. Takie ćwierćwiecze skłania do hucznej celebracji, więc już dziś zapiszcie w kalendarzu 17 grudnia, bo w ten sobotni wieczór ponownie tworzymy historię w stołecznej Progresji. Na scenie – oprócz jubilatów – gruba reprezentacja gości, a w programie – oprócz kozacko zapowiadających się solowych występów – także ten jeden specjalny koncert, jakiego na pewno się nie spodziewacie.

Wśród zaproszonych artystów pojawili się do tej pory D.real, 275 i Sydoz, a Ero, Siwers i Łajzol rócą do czasów legendarnego „KLASYKA” i zagrają pierwszy pełnowymiarowy koncert debiutanckiego albumu BEZ CENZURY z 2006 roku!

BILETY XXV JWP B-DAY ZŁAPIECIE NA GOING