Tylko Mi Tańcz || Ostatni singiel od KPSN-a przed premierą!

Tylko Mi Tańcz to ostatni singiel przed premierą pierwszego albumu KPSN’a

Singiel mroczny, a zarazem z nutą romantyzmu, klimatyczny utwór, który możemy refleksyjnie posłuchać w domowym zaciszu jaki i wytańczyć w melanżowym trybie na klubowym parkiecie. Na ogół szorstki styl rapera został wrażliwie doprawiony, w numerze nie brakuje melodyjnego refrenu, śpiewanego przez artystę, który mocno wkręca nam się w głowę, a w treści otrzymujemy znakomite rapowe linijki, trafnie obrazujące co niektóre relacje damsko-męskie.

Chciałbym kiedyś w końcu nie wracać do pustej chaty, wiedzieć, że na mnie czekasz nawet kiedy fochy mamy, nasi starsi, kiedy coś się psuło naprawiali, dziś nie mija tu noc idę z tamtą, a Ty z tamtym” – KPSN

Za warstwę muzyczną i tym razem jak zdążył nas przyzwyczaić odpowiada sam KPSN, który w Tylko mi Tańcz nie wpisuje się w sztywne ramy Hip Hopu, to NOWY BOOMBAP.

Teledysk to dzieło Kajetana Ostrowskiego z Blutopia Studio, który kolejny raz łączy siły z Piotrkiem, idealnie przekazując story i emocje numeru. Klip kręcony był w Warszawie oraz Gdyni, główne role to Victoria Vezalis oraz KPSN.

Album NOWY BOOMBAP swoją premierę ma 28.10.2022.

Na sklepie defjam.pl znajdziecie limitowane wydanie preorderowe zapakowane w stylową czerwoną nerkę – zapinaną na karabińczyk w środku oprócz CD, specjalne dodatki jak metalowa przypinka z logiem NBB, czerwony lotniczy brelok czy dedykowane bletki.

Zamów preorder: https://defjam.pl/kpsn