Rodzinny Biznes – Wytwórnia 2115 staje się faktem!

Rodzinny Biznes – Wytwórnia 2115 staje się faktem!
” Rodzinny Biznes” to pierwsze legalne wydawnictwo nowej i niezależnej wytwórni na polskim rynku hip-hopowym. Premiera mixtape’u zaplanowana jest na 9.12.2022.

Za tytułem stoi 2115, czyli grupa przyjaciół, których w 2015 roku połączyła ławka pod blokiem i wspólna pasja. Po latach ciężkiej pracy, wspólnych upadków, wyróżnień w postaci złotych, platynowych i diamentowych płyt, to już coś więcej — rodzina. Wspólnie założona wytwórnia muzyczna ma umożliwić spełnianie marzeń nie tylko członkom grupy, ale też innym zainteresowanym obraniem podobnej drogi. Dokładnie o tym traktuje „Rodzinny Biznes”, który po długich godzinach spędzonych w studio już niedługo trafi w ręce słuchaczy. Bez wątpienia jest to kamień milowy i punkt zwrotny w karierach każdego z członków grupy. Przy okazji rozpoczęcia preorderu premierę miał nowy singiel „Na Krańcu Świata”, w którym udzielają się Bedoes, White oraz Kuqe.

ALBUM ZAMÓWICIE NA WWW.2115.PL

Preorder poprzedziły rewelacyjnie przyjęte single, m.in. „Bedoesiara” czy „Ketchup”, które wygenerowały wielomilionowe odtworzenia w serwisach streamingowych, co zwiastuje sukces mixtape’u na długo przed rozpoczęciem przedsprzedaży. „Rodzinny Biznes” jest dowodem na to, że ciężka praca całej grupy może prowadzić do spełnienia podwórkowych marzeń i otworzyć drzwi do sukcesu, niezależnie od miejsca rozpoczęcia wspólnej drogi.

Na płycie udzielają się wszyscy członkowie ekipy, tj.
Bedoes, White, Kuqe, Flexxy oraz Blacha.

Można śmiało powiedzieć, że ten rok należy do członków 2115: podwójna platynowa płyta dla White’a za album „Pretty Boy”, udział Bedoesa w Orkiestrze Męskiego Grania i sukces łamiącego stereotypy kawałka „Bedoesiary”, dedykowanego kobietom, które mają odwagę iść po swoje. Głośnym echem odbiły się także pozostałe single poprzedzające pierwsze legalne wydawnictwo oraz seria spektakularnych artystycznie i niezwykle efektownych koncertów minionego lata. Zaplanowany na 17 grudnia finał trasy Bedoesa będzie wyjątkową okazją do usłyszenia na żywo kawałków z „Rodzinnego Biznesu”.

https://www.bedoeskoncert.pl/