niumicpl@gmail.com

Apokalipsa św. Smoka || Profesor Smok x Kazet

Apokalipsa św. Smoka || Profesor Smok x Kazet

Profesor Smok i Kazet prezentują drugi teledysk do albumu „Teraz Dobrze?!”. Do udziału w utworze ” Apokalipsa św. Smoka” zostało zaproszonych dwóch gości. Numer uzupełnia rewelacyjna, gościnna zwrotka od Piotra Cartmana, który w czerwcu tego roku świętował wydanie albumu „Czerń” (Brain Dead Familia/QueQuality). Krzyczany refren to wynik współpracy z Maciejem Korczakiem (pseudonim Groov), wokalistą metalowej grupy Drown My Day z Krakowa.

PREORDER ALBUMU ZNADZIECIE POD TYM LINKIEM

Trzeci wspólny album Profesora Smok oraz Kazeta ukaże się już 7 października 2022 roku nakładem Brain Dead Familii.

Po dwóch latach przerwy, poznańsko-łódzki duet MC/Producent powraca z najbardziej dopracowanym i najbardziej bangerowym materiałem jaki do tej pory udało im się stworzyć. Przypomnijmy, że wcześniej wypuścili na świat dwa bardzo ciepło przyjęte przez odbiorców krążki – „Teatr 2.0” (2019) oraz „Zły Puzzel” (2020).

Na nadchodzącym albumie „Teraz Dobrze?!” znalazła się cała masa rewelacyjnych gości. Przeglądając tracklistę nadchodzącego materiału, odnajdziecie takie ksywy jak: Słoń, Shellerini, Paluch, Sarius, Gibbs, Floral Bugs, Piotr Cartman, Mati Ważny, DJ Nambear oraz Groov z metalowej grupy Drown My Day.