Nie robimy kroku w tył || DeNekstBest Młyn

Nie robimy kroku w tył || DeNekstBest Młyn

„ Nie robimy kroku w tył” to utwór wracający myślami do młodzieńczych lat spędzonych na osiedlach, gdzie każdy z artystów dorastał i wychowywał się w takich realiach, z których nie łatwo było wyjść obronną ręką, a wiele doświadczeń zapadło w pamięć na zawsze.

Numer „ Nie robimy kroku w tył” wyprodukowany przez PMBTZ zapowiada album DeNekstBest Młyn, który ukaże się 29.07.2022. W utworze udzielili się VNM, Tomson, Emil Blef, Veri, Żyt Toster, Szymon_C i Gverilla.

PREORDER ZAMÓWICIE NA DENEKSTBEST.COM

Weź bandę zdolnych ludzi, dodaj szczyptę humoru, kilka butelek alkoholu, 5 studiów, zamknij szczelnie na 5 dni i porządnie zmiel – tak właśnie powstał najnowszy projekt z pod szyldu DeNekstBest, czyli Projekt MŁYN.

Ten album to połączenie 12 kompletnie innych brzmieniowo utworów. Od trapowych sztosów, po gitarowe ballady, kozackie posse cuty nagrane w samochodzie, czy slorytellingi mrożące krew w żyłach. Z takiego połączenia mogła wyjść tylko najlepsza mąka w kraju. Ten przepis można powtórzyć tylko raz.

VNM, Fontam, Szymon_C, Gverilla, K-Leah, Toster, Veri, Emil Blef, Niko czy Tomson wszystko zgrabnie zebrane na podkładach od DrySkull, PMBTZ, Janga czy SurfAir’a, okraszone skreczami od Dj’a Chederac’a.