niumicpl@gmail.com

Online || Wspólny numer od Kukona i Hodaka!

Online || Wspólny numer od Kukona i Hodaka!
Utwór wykorzystywany w ogólnopolskiej kampanii reklamowej doczekał się pełnej wersji.

O północy bez żadnej zapowiedzi na kanale Piękny Syf ukazał się teledysk do numeru Online Hodaka z Kukonem. Fragment utworu był niedawno wykorzystywany w kampanii reklamowej jednego z operatorów sieci komórkowych, a teraz artyści zdecydowali się na wypuszczenie jego pełnej wersji. Premierze towarzyszy fabularny klip, który przedstawia artystów jako dwóch współpracujących hakerów podczas another day at the office wspartego efektami specjalnymi.

Singiel Online jest efektem współpracy Def Jam Recordings Poland oraz wytwórni Piękny Syf – za reżyserię klipu odpowiada ICE BOBO (znany wcześniej ze pracy ze Szczylem czy zespołem Coals) przy wsparciu domu produkcyjnego Time For Friends. Autorami bitu do numeru są współpracujący od dawna z Hodakiem 2K oraz Sergiusz, działający między innymi z Kękę, Kizo czy Onarem.

Utwór jest pierwszym polskim numerem rapowym dostępnym premierowo w technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos w Apple Music, co jest owocem mixu i masteringu autorstwa Rafała Smolenia.