niumicpl@gmail.com

Rusina i potężny podziemny skład w nowym singlu „ZEMSTA”

Rusina i potężny podziemny skład w nowym singlu „ZEMSTA”
Premiera albumu ENERGIA WYGRYWANIA jest jednym z najbardziej oczekiwanych albumów wiosny 2022 w polskim rapie. Rusina pnie się po kolejnych szczeblach kariery w zaskakująco szybkim tempie, niemal wyprzedając preorder krążka pod wydawnictwem Def Jam Recordings Poland i notując pierwsze milionowe wyświetlenia na koncie. Po wydaniu czterech singli nadszedł czas na piąty, honorujący podziemne korzenie najgorętszego newcomera ostatnich miesięcy.

Na singlu ZEMSTA do Rusiny dołączyli reprezentanci coraz silniej rozwijającego się underu: Bary z ekipy White Widow oraz vkie. Za melanżowy klip nakręcony w Łodzi odpowiada stała ekipa learnhowtohustle/xawito, a pierwszy z wymienionych jest także współproducentem utworu.

RUSINA – ENERGIA WYGRYWANIA ZAMÓWICIE NA DEFJAM.PL

Premiera albumu ENERGIA WYGRYWANIA czeka nas już w ten piątek (29.04), a ujawniona niedawno tracklista zwiastuje dużo mocnych numerów: poza ukazanymi już singlami z Young Igim oraz duetem Bary/vkie na krążku znajdziemy między innymi Pikersa, Konesera czy młodegoBA, kolejne gwiazdy podziemnej sceny.

TRACKLISTA:
01. CISZA prod. dodowhatstheword
02. TO NIE MIŁOŚĆ prod. learnhowtohustle x NoFuk
03. W PLANACH prod. Lister
04. ZEMSTA feat. Bary, vkie prod. learnhowtohustle x analog
05. 10 PAK prod. Anyvibe
06. PARANOJA feat. młodyBA prod. Leeny
07. NA FORACH feat. Young Igi
08. JAKOŚ JESTEM
09. CO JEST W TYM ZŁEGO
10. MOLLY prod. AriaTheProducer
11. BESTFRIENDS prod. Zzzipper x Hugepat
12. 4 RANO prod. Spancy
13. GO! Prod. Leeny
14. BROKE feat. Koneser prod. Gunda
15. JENNY feat. Pikers prod. dodowhatstheword x Bully
16. RÓB KOLACJĘ MOIM PYSKOM prod. SHDOW x Wavyboi

Nadszedł czas ENERGII WYGRYWANIA! Najgorętszy newcomer ostatnich miesięcy we współpracy z Def Jam Recordings Poland wydaje swój pierwszy, naszpikowany nowoczesnymi brzmieniami i świeżym stylem album. ENERGIA WYGRYWANIA to owoc ciężkiej pracy całego teamu Rusiny, który w ciągu zeszłego roku wspiął się z podziemia na najwyższe piętro rapowej sceny. Ten album utrzyma go tam na długo.

Płyta dostępna jest w trzech wersjach:
– Standard 1CD
– Edycja Specjalna z wyjątkowym, fizycznym wydaniem albumu Trapped In Underground+ z dodatkowymi utworami. Wydanie jest limitowane do 500 sztuk i nigdy nie będzie wznowione
– Edycja Box w wyjątkowym opakowaniu z dwiema płytami, najwyższej jakości kominiarką w kolorze baby blue i stworzoną specjalnie na tę okazję zapalniczką BIC. Wydanie jest limitowane do 100 sztuk i także nie będzie nigdy wznawiane