Szału nie ma || Kafar Dix37 z drugą zapowiedzią nowego krążka!

Szału nie ma || Kafar Dix37 z drugą zapowiedzią nowego krążka!

Kafar Dix37 prezentuje drugi singiel promujący swój nadchodzący solowy album „Na otwartym sercu”. Bezkompromisowe, agresywne linijki stanowią sprzeciw rapera wobec kłamstw i obłudy systemu. Za produkcję utworu ” Szału nie ma” odpowiada Kudel. Sprawdźcie!

PREORDER ALBUMU ZAMÓWICIE NA PREORDER.PL

„Na otwartym sercu” to mój piąty solowy album, na którym po raz kolejny postawiłem na bezwzględną szczerość – stąd tytuł krążka. Nie kalkulowałem, nie chciałem wpisywać się w najnowsze trendy – po prostu otworzyłem dla Was serce, z którego popłynęły wersy – nie umiałem powstrzymać się przed emocjonalną operacją na sobie samym.

Każdy tekst to 100% mnie, 100% moich wartości i 100% mojej prawdy. Większość z nich to gorzkie przemyślenia o sytuacji w kraju, ale nie brakuje pozytywnych myśli –wrodzony idealizm ciągle każe mi wierzyć. Każdy z gości to przemyślany feat i nie ma tu przypadku – te osoby po prostu musiały pojawić się w tych konkretnych numerach. Na wysokości zadania stanęli też polscy producenci i niezawodny DJ GONDEK. Wiecie, że wolę przemawiać na bitach niż w takich opisach, także po prostu posłuchajcie co tym razem mam Wam do powiedzenia. 5!