Tylko w snach || Kojot i Oxon z nowym singlem! Gościnnie Jędrek Wołodko!

Tylko w snach || Kojot i Oxon z nowym singlem! Gościnnie Jędrek Wołodko!

Brain Dead Familia prezentuje ” Tylko w snach”! To drugi oficjalny singiel promujący nadchodzący album Kojota i Oxona „Dziwny Niemowlak”.

W ” Tylko w snach” raperzy zabierają nas w przeszłość, cofając się do czasów w których kształtowała się ich pasja. To właśnie dzięki trudnym początkom mogą dzisiaj prezentować swoją sztukę w tak bogatej i bezkompromisowej formie. Gościnnie w utworze usłyszymy Jędrka Wołodko, który swoim refrenem zabiera nas w świat snów, które tylko pozornie wydają się nierealne.

Premiera albumu: 11.03.2022
ALBUM ZAMÓWICIE NA VULGARUS.PL

Myślisz, że Twój ulubiony artysta dobrze rapuje? „Dziwny Niemowlak” z chęcią to zweryfikuje. Dwaj raperzy z kilkunastoletnim doświadczeniem łączą swoje siły na nowoczesnych, bangerowych bitach Sparrowskiego, by udowodnić wszystkim, że nie mają sobie równych w składaniu słów. Kojot i Oxon nagrywają ze sobą od zawsze, co słychać na całym albumie. Chore panczlajny, kilkanaście flow na numer, więcej rymów w zwrotce niż niejeden raper na całej płycie i melodyjne refreny, które szybko wpadają w ucho – te wszystkie rzeczy sprawiają, że Niemowlak długo nie ucichnie.