Rzuć tę głowę || Kojot i Oxon z nowym singlem!

Rzuć tę głowę || Kojot i Oxon z nowym singlem!

Brain Dead Familia prezentuje ” Rzuć tę głowę”! To drugi klip i pierwszy oficjalny singiel promujący nadchodzący album Kojota i Oxona „Dziwny Niemowlak”.

Kojot i Oxon w trybie berserk realizują swoje chore slasherowe fantazje, przy których Michael Myers wydaje się najsympatyczniejszym człowiekiem na świecie. Potężny, timbalandowy bit i kompletnie odklejone wersy wyślą Was w podróż, z której możecie już nie wrócić.

Album zamówicie na VULGARUS.PL

EGI 18 było przywitaniem w naszym starym stylu, teraz czas na pierwszy oficjalny singiel. ” Rzuć tę głowę” to pierwszy numer, jaki nagraliśmy na płytę, który jednocześnie włączył nam zajawkę na większe kombinacje muzyczne oraz pozwolił naszej głupocie kwitnąć – końcówka kawałka powinna Wam to udowodnić 🙂
Zarówno kawałek, jak i klip chcieliśmy zrealizować w konwencji slashera klasy Z, oddając hołd klasycznym dla nas, oldskulowym filmom o zabijaniu. Mimo hardkorowej temperatury bawiliśmy się świetnie i mamy nadzieję, że Wam również się spodoba.

Myślisz, że Twój ulubiony artysta dobrze rapuje? „Dziwny Niemowlak” z chęcią to zweryfikuje. Dwaj raperzy z kilkunastoletnim doświadczeniem łączą swoje siły na nowoczesnych, bangerowych bitach Sparrowskiego, by udowodnić wszystkim, że nie mają sobie równych w składaniu słów. Kojot i Oxon nagrywają ze sobą od zawsze, co słychać na całym albumie. Chore panczlajny, kilkanaście flow na numer, więcej rymów w zwrotce niż niejeden raper na całej płycie i melodyjne refreny, które szybko wpadają w ucho – te wszystkie rzeczy sprawiają, że Niemowlak długo nie ucichnie.

„Dziwny Niemowlak” to nowa jakość na polskiej scenie hip-hopowej. Witamy na narodzinach!
Premiera albumu: 11.03.2022 | Preorder w sklepie VULGARUS.pl