Limitowane karnety FULL na Up To Date Festival 2022 już w sprzedaży!

Limitowane karnety FULL na Up To Date Festival 2022 już w sprzedaży!

MOCNO LIMITOWANE KARNETY FULL NA UP TO DATE FESTIVAL 2022 JUŻ W SPRZEDAŻY!

Do sprzedaży trafiła właśnie mocno limitowane karnety Full na tegoroczny
Up To Date Festival, który odbędzie się w dniach 2-3-4 września br.

Perwszy weekend września Białystok po raz trzynasty z rzędu przywita sympatyków muzyki serwowanej przez organizatorów Up To Date Festivalu. To wydarzenie, na które do największego miasta północno-wschodniej Polski, właśnie dla tej oryginalnej i autentycznej mieszanki muzycznych gatunków – zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc – równoważonej niepodrabialną atmosferą, nieprzerwanie od ponad dekady przyjeżdżają tysiące fanów nie tylko z całej Polski, ale i z poza jej granic.

JAKI BĘDZIE TEGOROCZNY UP TO DATE FESTVIAL?

„Zanim zdradzimy szczegóły i programowe ramy nadchodzącej edycji, chcemy dać szansę najwierniejszym fanom festiwalu uczestnictwa we wszystkich przygotowywanych przez nas wydarzeniach 13. edycji Up To Date Festivalu na wyjątkowych zasadach. Dlatego do sprzedaży wpuszczamy dziś mocno limitowaną pulę Karnetów FULL. Ich zakup będzie uprawniał do udziału m.in. w: Centralnych Salonach Ambientu, koncertach na Stadionie Miejskim, Koncercie Zamknięcia i potężnych Afterach w Klubie FOMO”
– mówi Jędrzej Dondziło, dyrektor artystyczny Up To Date Festivalu.

Ciężko dziś przewidzieć, jak długo ta limitowana pula karnetów będzie w sprzedaży, dlatego zachęcamy do szybkich zakupów. Pozostałe kategorie biletów pojawią się w sprzedaży dopiero po wyczerpaniu puli Karnetów FULL.

Zachęcamy do śledzenia komunikatów festiwalowych w mediach społecznościowych. Wkrótce więcej informacji o artystach tegorocznej edycji Up To Date Festival.

https://www.facebook.com/UpToDateFestival
https://www.instagram.com/uptodatefestival/

www.uptodate.pl
Bilety na
https://goingapp.pl/
https://empikbilety.pl/


UP TO DATE FESTIVAL

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Większość aktywności festiwalowych rozgrywa się wokół trzech scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu oraz Beats. Za każdą z nich stoi nasza autorska myśl i filozofia, które da się odczytać nie tylko z charakterystycznej scenografii czy aranżacji przestrzeni, ale przede wszystkim z samego doboru występujących na nich artystek i artystów.