niumicpl@gmail.com

Tydzień w Hotelu Maffija, czyli szybkie podsumowanie wszystkich singli!

Tydzień w Hotelu Maffija, czyli szybkie podsumowanie wszystkich singli!

Po wydaniu w 2020 albumu ” Hotel Maffija” mogliśmy się spodziewać że powstanie druga część wspólnego krążka reprezentantów wytwórni SBM Label. I tak się stało. Za nami mniej więcej tydzień w Hotelu Maffija, do tej pory ukazało się dziesięć singli z nadchodzącej drugiej części wspólnego projektu artystów związanych z wytwórnią SBM Label, oraz sześć odcinków vloga, który pokazuje nam cały proces powstawania krążka.

Wpis będzie na bieżąco aktualizowany.

Premiera albumu została zaplanowana na luty 2022 roku, a jego wysyłka rozpocznie się 16 lutego.
PREORDER KRĄŻKA ZAMÓWICIE NA SBMSTORE.PL


Jako pierwszy, do sieci wleciał singiel – „Parapetówa„, w którym udzielili się White 2115, Janusz Walczuk, Lanek, Bedoes, Jan-rapowanie, Kacperczyk, Białas, Adi Nowak, Fukaj, SKUTE BOBO, Beteo, Kinny Zimmer i Solar.

Tego samego dnia ukazał się pierwszy vlog z Hotelu Maffija, w którym możemy zobaczyć jak wyglądał pierwszy dzień powstawania płyty.

W nocy między pierwszym, a drugim dniem do sieci trafił kolejny singiel – „Za karę„. W drugim singlu udzielają się Kinny Zimmer, Białas, Janusz Walczuk, Beteo i Adi Nowak.

Tego samego dnia ukazał się też kolejny odcinek vloga, z kolejnego dnia w hotelu.

A po odcinku, na kanał wpadł kolejny singiel – „Agrest i Bez” w którym udzielili się Bedoes, White 2115, Flexxy 2115, Kuqe 2115 i BLACHA.

Dzień później, do sieci trafił singiel – „co to za bluza lanek?”, w którym udzielili się Lanek, Białas i Kinny Zimmer. W teledysku gościnnie wystąpił kucharz Hotelu Maffija.

Tego samego dnia zobaczyliśmy w nowym vlogu jak artyści SBM Label zabierają się za morsowanie.

A później w nowym singlu sprawdziliśmy jak wygląda „Doba hotelowa” w SBM Label. W numerze udzielili się Kinny Zimmer, Białas, Janusz Walczuk, Solar, Bedoes, Flexxy 2115, Kuqe 2115, Blacha 2115, White 2115, Jan-Rapowanie i Fukaj.

Dzień później w singlu „Droga Pani”, najmłodszy z członków wytwórni – Nypel opowiedział trochę o szkole, razem z nim w numerze udzielili się Białas, Lanek, Kinny Zimmer, Janusz Walczuk i Fukaj.

A w nowym vlogu zobaczyliśmy kulisy powstawania wcześniej wspomnianego singla.

Chwilę później dostaliśmy singiel – „Zielona Szkoła” w którym udzielili się Nypel, Skute Bobo i Beteo.

Dzień później, w nowym singlu, Janusz Walczuk, Jan-rapowanie, Solar, Adi Nowak, Fukaj i Kacperczyk opowiedzieli jak wygląda „Śniadanie w hotelu”.

Natomiast z nowego vloga, dowiedzieliśmy się jaka atmosfera panuje w hotelu.

Jeszcze tego samego dnia, dostaliśmy nowy numer – „WROOBEL DAJ TO GŁOŚNIEJ” w którym udzielili się Białas, Janusz Walczuk, Adi Nowak, Fukaj, Kinny Zimmer, Kacperczyk, Lanek i Solar.

I jeszcze dziś do sieci wleciał nowy odcinek vloga, w którym mogliśmy zobaczyć spotkanie artystów z fanami.

I dostaliśmy też nowy singiel pt: „Bania u Solara 2022”, czyli solowy numer Solara, który jest remixem znanego chyba wszystkim numeru „Bania u Cygana”

Chwilę przed północą do sieci wleciał kolejny singiel. W numerze „Chodzę po Luwrze” udzielili się Solar, Jan-rapowanie, Bedoes, Białas i Janusz Walczuk.

Kolejnym singlem który wleciał do sieci jest „Prometazyna”, to swoista reakcja na wszelkie zdrowotne perturbacje, które przydarzały się mieszkańcom Hotelu. W numerze udzielili się Lanek, Fukaj, Beteo i White 2115.

Dziś do sieci trafił ostatni vlog z Hotelu Maffija w którym możemy zobaczyć jak wyglądał ostatni dzień w Krzykosach.
„Co się działo w Krzykosach, zostaje w Krzykosach”

W nocy z poniedziałku na wtorek premierę miał najbardziej spontaniczny teledysk, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Klip do „Postanowień noworocznych” powstał w zaledwie 10 minut, a sam pomysł na niego pojawił się na chwilę przed wyjazdem z Hotelu. W numerze udzielili się Kacperczyk, Adi Nowak, Janusz Walczuk, Solar, White 2115 i Fukaj.

Od godziny 13 na kanale SBM Label ukazują się kolejne single z „Hotelu Maffija 2”. Pierwszym z nich są „Baśnie bracie Kacperczyk”, w którym udzielają się bracia Kacperczyk, Białas, Adi Nowak i Janusz Walczuk.

Jako następny dziś wleciał singiel „Pancerz” w którym udzielają się Bedoes, Fukaj i Jan-rapowanie.

Godzinę po wcześniej wspomnianym „Pancerzu”, do sieci wleciał nagrany i wyprodukowany przez braci Kacperczyk numer „Do Zobaczenia”.


Premiera albumu została zaplanowana na luty 2022 roku, a jego wysyłka rozpocznie się 16 lutego.
PREORDER KRĄŻKA ZAMÓWICIE NA SBMSTORE.PL