niumicpl@gmail.com

Żelbeton Solo || Berson kończy rok, wypuszczając debiutancki album!

Żelbeton Solo || Berson kończy rok, wypuszczając debiutancki album!

„ Żelbeton Solo” zamyka posse – cut z 9 gośćmi! 

Od momentu wydania pierwszego numeru Bersona w szeregach Def Jam Recordings Poland minęło nieco ponad 1,5 roku. Świetnie przyjęte single „Gattuso”, „Kwa Kwa” czy „Głowa” bezproblemowo wprowadziły rapera do pierwszej ligi. Zamknięciem tego etapu było wydanie EP „Żelbeton”. Naturalnym procesem było rozpoczęcie pracy nad pełnoprawnym debiutem, czego efektem jest końcoworoczna premiera. 

PLUS, Lewy BRD, Maszkin, Frosti, Mario, Jankos, Włodar Kacper Małolat i Skotar – ten szeroki skład wsparł Bersona w ostatnim singlu, do którego klip właśnie pojawił się w sieci. Z okazji premiery krążka dostaliśmy solidny posse – cut, który jest klamrą spinającą wydawnictwo.

„ Żelbeton Solo” to mocny rapowy album, za którego warstwą muzyczną stoi @atutowy. Producent, z którym od samego początku związał się Berson, bardzo indywidualnie podszedł do tematu albumu i nadał krążkowi bardzo zróżnicowany klimat. Raper zaś bardzo swobodnie odnalazł się na bitach nominowanego do Fryderyków producenta. Sam o swoim debiucie mówi tak:
„Ten materiał, to kawał mojego życia. Robię to dla Was zwierzaki, słuchajcie Spółki ZOO, bawcie się dobrze, wszystkiego dobrego i z fartem!”

Na stronie sklepu wytwórni dostać można ostatnie egzemplarze preorderowych wydań albumu, a całość materiału można przesłuchać w portalach streamingowych.