niumicpl@gmail.com

Kolekcja ubrań od Up To Date Festival w sprzedaży on-line!

Kolekcja ubrań od Up To Date Festival w sprzedaży on-line!

Kolekcja ubrań od Up To Date Festival w sprzedaży on-line!

Up To Date Festival to nie tylko odbywające się rokrocznie od ponad dekady święto muzyki i całoroczna działalność w świecie kultury i sztuki. UTDF to również społeczność… a może nawet przede wszystkim społeczność.

I właśnie z myślą o społeczności po raz kolejny twórcy podlaskiego festiwalu przygotowali dla swoich fanek i fanów serię ubrań, które pomogą świętować muzykę i całe dobro, jakie z niej wynika, każdego dnia, we wszelkich możliwych okolicznościach.

Do obiegu trafiają:
 Bluza Music Is Everything Hoodie – 210 zł;
 Skarpeta zwyczajna dwupak – 50 zł;
 Szalik zwyczajny – 70 zł;
 Super Czapka niezwyczajna – 60 zł;
 Czapka zwyczajna – 49 zł;
 Pakiet  mały  grzewczy – Skarpeta dwupak /Szal – 110 zł;
 Czapka z daszkiem Music is Everything odblask – 55 zł;
 Worek Music is Everything odblask – 55 zł;
 Worek czarny klasyk – 55 zł;
 Bluza 600 Crewneck – wyprzedaż 150zł (ze 169 zł);
 Bluza Globe Crewneck – wyprzedaż 150 zł (ze 169 zł);
 T shirt 600 – wyprzedaż 89 zł.

Towar jest dostępny do kupienia pod tym adresem i nigdzie indziej, do wyczerpania zapasów:

SHOP.UPTODATE.PL

UP TO DATE FESTIVAL

Up To Date Festival odbywa się w Białymstoku, w samym sercu północno-wschodniej Polski. Każdego roku, od ponad dekady UTDF odwiedza ponad 10 tys. gości, zaś wydarzenia festiwalowe mają swoje miejsce w tak różnorodnych przestrzeniach, jak Stadion Miejski w Białymstoku, Opera i Filharmonia Podlaska czy Pałac Branickich. Misją Up To Date Festivalu jest prezentacja przeróżnych gatunków
muzyki elektronicznej i basowej, zaczynając od ambitnego rapu, przez muzykę techno, electro, na ambiencie i współczesnej klasyce kończąc.

Większość aktywności festiwalowych rozgrywa się wokół trzech scen: Pozdro Techno, Centralny Salon Ambientu oraz Beats. Za każdą z nich stoi nasza autorska myśl i filozofia, które da się odczytać nie tylko z charakterystycznej scenografii czy aranżacji przestrzeni, ale przede wszystkim z samego doboru występujących na nich artystek i artystów.