niumicpl@gmail.com

Smok zionie ogniem || ” Arogant” Fokusa już w sieci!

Smok zionie ogniem || ” Arogant” Fokusa już w sieci!

W tytułowym singlu ” Arogant” zapowiadającym EP-kę Fokusa raper bezlitośnie rozlicza się z samym sobą i z rapową sceną. Na MaxFloRecTV pojawił się wideoklip do numeru, a w sklepie wytwórni zamawiać można pre-order w dwóch wariantach.

Poznaliśmy już tracklistę i okładkę 3. solowego materiału Fokusa, a dziś (6.12) artysta odsłonił kolejną kartę w postaci pierwszego, tytułowego singla promującego nadchodzący krążek. Realizacją teledysku do „Aroganta” zajął się Bartosz „Alien” Kasowski.

„Arogant” EP to w pełni autorski materiał Fokusa, który ukaże się ostatniego dnia 2021 r. Artysta podsumowuje nim pewien etap, jednocześnie informując, że nie wykluczone, iż jest to jego ostatnie solowe wydawnictwo. Na minialbumie znajdzie się 6 numerów utrzymanych w stylistyce takich gatunków, jak: hip-hop, bass house czy EDM trap. EP-ka stanowi ostatnią część „Trylogii”, w której skład wchodzą 2 poprzednie albumy Fokusa, czyli „Alfa i Omega” oraz „Prewersje” w wersjach po reedycji z zupełnie nową oprawą graficzną. Przedsprzedaż „Aroganta”, jak i „Trylogii” trwa w MaxFloSklepie: https://maxflosklep.pl/pl/c/PREORDER/105.
Premierowy numer od północy dostępny jest również we wszystkich popularnych serwisach streamingowych: http://www.soundline.biz/FokusArogant/.