niumicpl@gmail.com

Art Brut || Pro8l3m pożegna projekt na warszawskim Torwarze!

Art Brut || Pro8l3m pożegna projekt na warszawskim Torwarze!

Projekty Art Brut 1 i 2 to hołd dla naszych korzeni muzycznych, czyli polskiej muzyki minionych dekad. Z końcem roku chcielibyśmy wspólnie z Wami hucznie pożegnać obie produkcje. Dlatego 18 grudnia przeniesiemy COS Torwar w lata 90.

Na jednej scenie wystąpią z nami:
– Artur Rojek
– Martyna Jakubowicz z zespołem
– Majka Jeżowska
– zespół Wanda i Banda

Wydarzenie uświetni swoją obecnością również francuski artysta i tatuażysta FUZI – twórca obydwu art-brutowych okładek. FUZI będzie tego wieczoru tatuował na żywo na scenie zwycięzcę konkursu, który wkrótce ogłosimy.

Przed samym koncertem warm-upowy set w hołdzie Andrzejowi Zausze zaprezentuje DJ Anusz (współautor mixtape’ów “Zaufaj sobie” oraz “Magia to ja”).

Możecie liczyć na repertuar z albumów Art Brut 1 i Art Brut 2 – w tym numery, których nigdy nie graliśmy na żywo. Jeden z nas będzie seplenił, a drugi w w w ciąż s się j jąkał. 18 grudnia, bądźcie z nami.

Przedsprzedaż biletów startuje 10 listopada. Przez pierwsze 24h przedsprzedaży płatności tylko BLIKIEM. Jeśli jeszcze nie korzystasz z BLIKa, wejdź na blik.com lub na stronę swojego banku. Od 11 listopada rusza regularna przedsprzedaż. Wydarzenie odbywa się zgodnie z obowiązującymi obostrzeniami epidemiologicznymi. Wszystkie informacje znajdziecie na: